takip et takip et takip et
Spor

8 Ekim 2019 - 82 Okunma

MEB’DEN ÖZEL SPORCUYA TAM DESTEK

Abone Ol

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Özel Sporcular dalında dört kez üst üste Türkiye şampiyonu olan özel sporcu Nurullah Sürem'e turnuvalara hazırlanması konusunda gerekli dedteği sağlayacaklarını kaydetti.

Özel Sporcular dalında dört kez üst üste Türkiye şampiyonu olan özel sporcu Nurullah Sürem İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarete özel sporcu Nurullah Sürem’in annesi ve sınıf rehber öğretmeni olan Zile Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Ali Özkan da katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Küçükali, özel sporcu Nurullah Sürem’i başarılarından dolayı tebrik ederek Sürem’e önümüzdeki turnuvalara hazırlanmasında gerekli desteğin verileceğini söyledi.


" MEB’DEN ÖZEL SPORCUYA TAM DESTEK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MEB’DEN ÖZEL SPORCUYA TAM DESTEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MEB’DEN ÖZEL SPORCUYA TAM DESTEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku