takip et takip et takip et
Gündem

19 Eylül 2020 - 420 Okunma

MEB YETKİLİLERİNDEN TOKAT ZİYARETİ

Abone Ol

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih Canbal Tokat’ta bir dizi temaslarda bulundu.

Numanoğlu ve Canbal Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz eşliğinde Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren kuyum ve taş atölyesini gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ile Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih Canbal, Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek AR-GE ve proje laboratuarlarında da incelemelerde bulundu.

Genel Müdür Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih Canbal Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi’nde kurulan Eğitim Tokat TV stüdyosunu da gezdi. Numanoğlu ve Canbal uzaktan eğitim faaliyetlerinin yürütüldüğü stüdyoda görevli öğretmenlerden ve Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’den bilgiler aldı.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih Canbal, Gaziosmanpaşa Üniversitesi 15 Temmuz Kongre Salonunda Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin idarecileriyle bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’nin açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Numanoğlu okul müdürlerinin sorularını yanıtladı.

Genel Müdür Numanoğlu ve Daire Başkanı Canbal, son olarak Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Numanoğlu ve Canbal’a kampüs ile ilgili bilgiler verdi. GOP MTAL’de yapılan incelemelerin ardından okul ziyaretleri sona erdi.


" MEB YETKİLİLERİNDEN TOKAT ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MEB YETKİLİLERİNDEN TOKAT ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MEB YETKİLİLERİNDEN TOKAT ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku