Dolar 27,3861 0.25%
Euro 29,0664 -0.07%
Gram Altın 1.628,19 -0,87%
Çeyrek Altın 2.767,00 -0,57%
Yarım Altın 5.533,00 -0,61%
Tam Altın 11.014,74 -0,47%
“MAHALLE MAÇI TOKAT 2019” FUTBOL TURNUVASINDA OYNAYAN ÇOCUKLAR,  DEMİR GRUP SİVASSPOR – FENERBAHÇE MAÇINI İZLEDİLER

“MAHALLE MAÇI TOKAT 2019” FUTBOL TURNUVASINDA OYNAYAN ÇOCUKLAR, DEMİR GRUP SİVASSPOR – FENERBAHÇE MAÇINI İZLEDİLER

ABONE OL
16 Aralık 2019, 09:58:02

Emniyet Müdür Yardımcısı Musa Bozkurt: “Başta Valimiz Ozan Balcı ve İl Emniyet Müdürümüz Göksel Topaloğlu olmak üzere bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

            Öğrenci Mehmet Akif Erzurum: “Sivasspor kazanır da bizde mutlu bir şekilde Tokat’a geliriz “

            Öğrenci Ahmet Uğur Demirler: “Fenerbahçe için hiç durmadan tezahürat yapacağım”

Tokat Valiliği “Spor Tokat” projesi kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen “Mahalle Maçı Tokat 2019” futbol turnuvasında ilk 4 sırada yer alan “Kaşıkçıbağları Mahallesi, Doğukent Mahallesi, Bedestenlioğlu Mahallesi ve Çay Mahallesi” futbol takımlarında oynayan çocuklar, Dün (Pazar) Sivas’ta oynanacak olan, Demir Grup Sivasspor – Fenerbahçe maçını izlemek için, İl Emniyet Müdürlüğünce Sivas’a götürüldü.

Dün saat 13.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda uğurlama yapılarak, çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Atatürk Anıtın’da toplu fotoğraf çekinden sonra gazetemize açıklamalarda

Tokat İl Emniyet Müdür Yardımcısı Musa Bozkurt şunları söyledi.

MÜDÜR YARDIMCISI MUSA BOZKURT:  MAHALLE MAÇI TOKAT 2019” FUTBOL TURNUVASINDA MÜCADELE EDEN ÇOCUKLARIMIZI SİVASSPOR – FENERBAHÇE MAÇINA GÖTÜRÜYORUZ”

Müdür Yardımcısı Bozkurt, “mahalle maçı Tokat2019 maçında, bizler küçükken ne yapıyorsak, nasıl eğleniyorsak onu göstermek amaçlı bir projeydi bu. Çocuklarımız bilgisayardan ve internetten kopamıyorlar. Oyunu sadece o şekilde görüyorlar. Bizde “Mahalle Maçı Tokat 2019″ projesiyle 42 mahallemizle birlikte 42 takım oluşturduk. Bununla birlikte Mahalle Maçı Tokat 2019” futbol turnuvasında mücadele eden çocuklarımızı Sivasspor – Fenerbahçe maçına götürüyoruz. Çocuklarımız inşallah güzel bir gün geçireceklerine inanıyorum. Başta Sayın Valimiz Ozan Balcı ve İl Emniyet Müdürümüz Sayın Göksel Topaloğlu’na olmak üzere bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

ÖĞRENCİ MEHMET AKİF ERZURUM: “MEMLEKETİM OLAN SİVASSPOR’UN KAZANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Sivasspor – Fenerbahçe maçına gittikleri için heyecanlı olduğunu belirten Fevzi Çakmak Ortaokulu’nda okuyan Mehmet Akif Erzurum, “Memleketim olan Sivasspor’un kazanacağını düşünüyorum. Güzel bir olacağını tahmin ediyorum. Sivasspor kazanır da bizde mutlu bir şekilde Tokat’a geliriz. Bizi Sivas’a gönderen Valimiz Ozan Balcı’ya, Emniyet Müdürümüz Göksel Topaloğlu’na ve emeği geçenlere böyle bir projeden dolayı teşekkür ederim.”dedi.

DİKKAT!  HAYVANLAR İÇİN KULÜBELER YAPILDI

ÖĞRENCİ AHMET UĞUR DEMİRLER: “FENERBAHÇE’Lİ BİRİ OLARAK MAÇINI İZLEYECEĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”           

Sivasspor – Fenerbahçe maçına gittikleri için güzel duygular içerisinde olduğunu söyleyen Fevzi Çakmak Ortaokulu’nda okuyan Ahmet Uğur Demirler, “Fenerbahçe’li biri olarak maçını izleyeceğim için çok mutluyum. Orada Valiyi ve futbolcuları göreceğim için çok heyecanlıyım. Bu organizasyon ben arkadaşlarımız için çok iyi oldu. Stadyuma gittiğimde Fenerbahçe için tezahürat yapacağım. Bizi Sivas’a gönderen Valimiz Ozan Balcı’ya, Emniyet Müdürümüz Göksel Topaloğlu’na ve emeği geçenlere böyle bir projeden dolayı teşekkür ederim.”dedi.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments