takip et takip et takip et
Gündem

7 Kasım 2019 - 234 Okunma

“LUNAPARK GEZEGENİ” SAHNELENDİ

Abone Ol

Tokat Belediyesi Yeşilırmak Bilgi Evi çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Tokat Belediyesince iyi insanlar yetiştirmek, çocukları teknolojinin ve çevrenin olumsuz etkilerinden kurtarmak amacıyla çocuklara armağan edilen Yeşilırmak Bilgi Evi’nde etkinlikler devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 4 bin öğrenciye çeşitli kurs ve etkinlik hizmeti veren Yeşilırmak Bilgi Evi, yeni eğitim öğretim döneminde de faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda; Tokat Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tokat Kent Konseyi katkılarıyla çocuklara yönelik tiyatro etkinliği düzenlendi. Yeşilırmak Bilgi Evi’nin organizesinde, Mehmet Zorlu Tiyatrosu Çocuk Oyunları ekibi tarafından 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında sergilenen “Lunapark Gezegeni” tiyatro oyununu Tokat Merkezdeki yaklaşık 1500 öğrenci aileleriyle birlikte izledi.

Tiyatro oyununu severek izleyen minik öğrenciler, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve ekibine teşekkür etti.


" “LUNAPARK GEZEGENİ” SAHNELENDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “LUNAPARK GEZEGENİ” SAHNELENDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “LUNAPARK GEZEGENİ” SAHNELENDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku