takip et takip et takip et
Gündem

8 Kasım 2019 - 202 Okunma

LİSELİ ÖĞRENCİLERE MANGAL MOTİVASYONU

Abone Ol

Gazi Osman Paşa Lisesi tarafından öğrenciler için mangal etkinliği düzenlendi. Sınav haftası öncesi öğrencilerin motivasyonunu yükseltmek amacıyla düzenlenen etkinlikte ikramlar yapıldı. 

Okul bahçesinde gerçekleştirilen programa Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdullah Gürbüz, Abdullah Taştan, Teftiş Kurulu Başkanı Halis Nural, Başkan Yardımcısı Vahdettin Oğuz, GOPMED Başkanı Av. Melih Yardımcı, Okul Aile Birliği Başkanı Hamit Akın, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Gazi Osman Paşa Lisesi Müdürü Ramazan Atlı yaptığı konuşmada, maddi manevi tüm imkanlarıyla öğrenci ve öğretmenlerinin yanında olduklarını belirterek, “Her daim onları desteklemekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki hafta başlayacak olan ortak sınavlar için başarılar diliyorum.” dedi.

Yapılan ikramlar sonrasında öğrenci ve öğretmenler ellik oynadı, halay çekti.


" LİSELİ ÖĞRENCİLERE MANGAL MOTİVASYONU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere LİSELİ ÖĞRENCİLERE MANGAL MOTİVASYONU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda LİSELİ ÖĞRENCİLERE MANGAL MOTİVASYONU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku