takip et takip et takip et
Manşet

30 Eylül 2021 - 1775 Okunma

LADY LOCA’YA İVANA’LI AÇILIŞ

Abone Ol

Tokat’taki güzellik salonları arasında yerini alan LADY LOCA Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nin açılış töreni görkemli oldu. Günler öncesinden asılan afişlerle ünlü isim İVANA SERT’in Tokat’a açılış için geleceği halka duyuruldu. Açılış gününe özel hizmette yüzde 50 indirim olacağı belirtildi.
Lady Loca Epilasyon ve Güzellik Merkezi sahibi Yunus Çeri dün gerçekleşen açılış töreninde davetlileri ile yakınen ilgilenirken İvana Sert büyük bir ilgi gördü. Tokat Yeni Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sezai Demir, Tokat Berberler Kuaförler Güzellik Salonları Esnaf Odası Başkanı Turan Ulaşlı, yeni iş yerinin açılışı vesilesiyle hazır bulundular ve kurdeleyi İvana Sert ile birlikte kestiler.
İVANA’YA EPİLASYON
Güzellik Salonu LADY LOCA’nın açılışı vesilesiyle Tokat’a gelen İVANA SERT’in koluna epilasyon yapıldı. İvana Sert basın mensuplarına yaptığı açıklamasında “Tokat güzel bir şehir. İki dağ arasında bir şehir. Daha çok eski konakların ruhunun bulunduğu bir yer. Tokat tam benim sevdiğim tarzda bir şehir. Sivas’a da gittim ama Tokat’ın ruhu daha farklı geldi. Şimdilik açılış için buradayız. Ama yakında tekrar geleceğiz.” dedi.


" LADY LOCA’YA İVANA’LI AÇILIŞ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere LADY LOCA’YA İVANA’LI AÇILIŞ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda LADY LOCA’YA İVANA’LI AÇILIŞ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla