Dolar 31,4211 0.16%
Euro 34,0999 0.09%
Gram Altın 2.101,68 0,03%
Çeyrek Altın 3.575,00 2,03%
Yarım Altın 7.216,00 2,34%
Tam Altın 13.988,02 0,96%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Kurum ve Dernek Temsilcilerinden Tokat Gaizosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Fatih Yılmaz’a Ziyaret

Kurum ve Dernek Temsilcilerinden Tokat Gaizosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Fatih Yılmaz’a Ziyaret

ABONE OL
07 Şubat 2024, 19:23:13

Tokat Gaizosmanpaşa Üniversitesi’ne bir dizi ziyaret gerçekleşti. Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi ÇANKAYA, Tokat Minibüsçüler Odası Başkanı Ali İbrahim SELİMOĞLU, TÜİK Samsun Bölge Müdürü Halil EMECEN, Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah GÜRBÜZ ve Kent Konseyi Yönetimi, üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz’ı ziyaret etti. Bu önemli ziyaretlerde, tokatın çeşitli kurumları ve derneklerinin temsilcileri, üniversite yönetimiyle bir araya geldi ve işbirliği imkanlarını ele aldı.

Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi ÇANKAYA, ziyaret sırasında Tokat’ın ekonomik dinamikleri hakkında görüşlerini paylaştı ve üniversite ile işbirliği potansiyelini değerlendirdi. Benzer şekilde, Tokat Minibüsçüler Odası Başkanı Ali İbrahim SELİMOĞLU, kentteki ulaşımın geliştirilmesi konusunda üniversite ile işbirliği yapma niyetini dile getirdi. TÜİK Samsun Bölge Müdürü Halil EMECEN ise ziyaretinde, üniversitenin veri ve istatistiklerle olan işbirliğini ele aldı. Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah GÜRBÜZ ve Kent Konseyi Yönetimi de kentin sosyal ve kültürel gelişimi için üniversite ile birlikte çalışma isteğini dile getirdi.

Kurum ve Dernek Temsilcilerinden Tokat Gaizosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Fatih Yılmaz’a Ziyaret yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

DİKKAT!  TOKAT İL GENEL MECLİSİ’NİN GÜNDEMİNDE DEPREM VAR
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri