takip et takip et takip et
Gündem

7 Ağustos 2019 - 72 Okunma

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ GÜVENLİK TEDBİRLERİ KONUŞULDU

Abone Ol

Artova’da ağustos ayı güvenlik halk günü ve muhtarlar toplantısı yapıldı. 2019 yılı Ağustos Ayı Güvenlik, Halk Günü Toplantısını ve Muhtarlar Toplantısını Artova Öğretmenevi Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Artova’da ağustos ayı güvenlik halk günü ve muhtarlar toplantısı yapıldı. 2019 yılı Ağustos Ayı Güvenlik, Halk Günü Toplantısını ve Muhtarlar Toplantısını Artova Öğretmenevi Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya ilçe Kaymakamı Mustafa Karali, İlçe Jandarma Komutanı, daire amirleri, muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.
Toplantı gündeminde yaklaşan Kurban Bayramı, güvenlik tedbirleri ve bayramlaşma programı yer aldı.
İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından  Kurban Bayramının yaklaşması dolayısıyla artan hayvan hırsızlıkları ve sahte para hususunda vatandaşlar uyarıldı. Katılımcılardan gelen talep ve istekler değerlendirildi.


" KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ GÜVENLİK TEDBİRLERİ KONUŞULDU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ GÜVENLİK TEDBİRLERİ KONUŞULDU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ GÜVENLİK TEDBİRLERİ KONUŞULDU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku