Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.211,97 -0,66%
Çeyrek Altın 2.036,00 -0,20%
Bitcoin 525107 -3.98545%
Ethereum 33411 -3.6715%
Yarım Altın 4.066,00 -0,37%
Tam Altın 8.104,35 0,73%
Kuranda Erkeği Kendine Bağlamak

Kuranda Erkeği Kendine Bağlamak

ABONE OL
04 Şubat 2023, 02:10:47

Aşk duası ya da erkeği kendine bağlamaya yönelik herhangi bir etkinlik, inanç ya da dua mevcut değildir. Herkesin duyguları ve beklentileri farklı olduğu için, insanlar arasındaki ilişkileri yöneten faktörler de çok çeşitlidir. İlişkileri güçlendirmek için, açık ve dürüst konuşma, empati kurma, saygı, sevgi ve anlayış gibi faktörlere odaklanmak daha yararlı olabilir.

Bir erkeği kendinize bağlamak için hangi sözler daha etkili?

Bu tip dua ve ritüeller, insanların bir başkasını kendine bağlamak ya da kontrol etmek istemesi gibi düşüncelerine dayanır ve doğru bir yaklaşım değildir. Bunun yerine, insanlar arasındaki ilişkilerin sevgi, güven ve saygı temelinde kurulması önerilir. Ayrıca, herkesin kendi iradesi ve kararları olduğu unutulmamalıdır ve bir başkasının düşüncelerini ve hislerini değiştirmek için herhangi bir müdahalenin yapılması uygun değildir.

 1. Bir kırmızı mendil bulun.
 2. “Ya Musavvir” duasını okuyun: “Ya Musavvir, dünyadaki tüm nimetleri insanların mutluluğuna sunmak için toplayan ve sonsuz ihsanlar sunan sensin. Tasvir ettiğin dünyanın sevecenliği hatırına, beni istediğim erkeğe bağlamak için duayı kabul et, amin.”
 3. 21 defa “Ya Mukallibel Kulub” esmasını tekrarlayın.
 4. “Ya Rafi” duasını okuyun: “Allah’ım, sen yaratansın ve insanların kalplerini derc edersin. Bana sevdiğim kişinin kalbindeki sevgi tohumunu armağan et, amin.”
 5. 21 defa “Ya Rafi” esmasını tekrarlayın.
 6. “Yücelten ve yükselten” duasını okuyun: “Allah’ım, sensin yücelten ve yükselten, aziz eden ve celil eden, onurlandıran ve şereflendiren. Katındaki güzellikleri ve huzuru bana da armağan et ve istediğim erkeği kendime bağlamak için duanın faziletine taşı, amin.”

Erkeği kendine bağlamak için hangi dua okunur?

Aşağıdaki dua, sevdiğiniz erkeğin sizinle bağlanması için Cuma günü tekrarlanmalıdır:

 • Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm.

Erkeği kendine ve aynı zamanda evine bağlayan dua nasıl okunur?

Bir erkeği kendinize ve evinize bağlamak için:

 1. Kırmızı bir mendil ve erkeğin saç telini toplayın.
 2. Kendinizi başka insanların olmayacağı bir ortamda bulunun.
 3. Gözlerinizi kapatıp istediğiniz erkeği düşünün ve kıbleye dönerek 7 kez Fatiha okuyun.
 4. Mendili dizlerinizin önüne koyun ve erkeğin saç telini üzerine koyun.
 5. “İlahi okuduğum besmele bir rahmet ve şifa kaynağıdır, sana gelen kulların rahmetin ve şifanın kaynağına doğru hareket eder… İşte ben de kocamı kendime sırılsıklam bağlamak ve eve bağlanması muradımı tahakkuk ettirmek maksadıyla dergahı izzetine iltica ediyorum.” Duasını bir kez okuyun.
 6. “Bel yurîdul insânu li yefcure emâmeh.” Duasını 7 kez ve “İlahi, saç telinin üzerine okumuş olduğum Kıyamet Suresi’nin 5. ayetinin güzelliği ve izzeti hatırına bana da izzet ve onur bağışla, beni de katında makbul olan kullarından eyle…” Duasını okuyun.
 7. Mendili 4 kez katlayın ve insanların olmayacağı bir yerin toprağın altına gömün.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments