takip et takip et takip et
Reşadiye

12 Eylül 2019 - 412 Okunma

KÜÇÜK SILA’YA VALİ DESTEĞİ

Abone Ol

Tokat Valisi Ozan Balcı, Reşadiye'de yaşayan engelli Sıla Saçış’ı (10) evinde ziyaret etti. Vali Balcı ziyarette, Sıla'nın tedavisi için gereken desteğin verileceğini söyledi.

Tokat Valisi Ozan Balcı, Reşadiye’de yaşayan engelli Sıla Saçış’ı (10) evinde ziyaret etti. Vali Balcı ziyarette, Sıla’nın tedavisi için gereken desteğin verileceğini söyledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Reşadiye’de 10 yaşındaki engelli Sıla Saçış’ı evinde ziyaret etti.

Reşadiye ilçesinde yaşayan 3 çocuklu Sarıç Ailesi’nin doğuştan kalça çıkıklığı ve kas gevşemesi hastası olan büyük kızı Sıla’yı ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, Sıla’nın hastalığı, eğitimi ve tedavisi ile ilgili annesi Neriman ve babası Erol Saçış’tan bilgi aldı.

Sıla’nın ameliyat ile sağlığına kavuşma ihtimali olduğunu  öğrenen Vali Dr. Ozan Balcı, Sıla’nın tedavisi için gereken desteğin verileceğini söyledi.

Sıla’nın eğitimi ile ilgili de bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, Sıla’nın evde eğitim alabilmesi için Milli Eğitim Müdürüne talimat verdi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Sıla ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileterek, acil şifalar diledi. Vali Dr. Ozan Balcı, Sıla’ya ve kardeşlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Ziyarete Reşadiye Kaymakam Vekili Bülent Karacan, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sümbül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir de katıldı.


" KÜÇÜK SILA’YA VALİ DESTEĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KÜÇÜK SILA’YA VALİ DESTEĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KÜÇÜK SILA’YA VALİ DESTEĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku