takip et takip et takip et
Gündem

8 Ağustos 2020 - 350 Okunma

KÖYDES TOPLANTISI YAPILDI

Abone Ol

Köylerin Altyapısının Desteklenmesi (KÖYDES) toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, videkonrans yolu ile kaymakamlar katıldı.

Toplantıda KÖYDES ve İl Özel İdaresi kaynakları ile yapılacak yatırımlar ve çalışmalar görüşüldü. KÖYDES (Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi) kapsamında, ilçelerde yürütülen köy yolları, içme suları ve planlanan projelerin son durumlarının değerlendirildiği toplantıda Vali Dr. Ozan Balcı, proje kapsamında gerçekleşen yatırımlar ve yapılması planlanan projeler hakkında detaylı bilgi aldı.

Vali Dr. Ozan Balcı, toplantı sonunda yaptığı değerlendirmede çalışmaların titizlikle takip edileceğini kaydederek “İşlerin planlanmasını, denetimini ve takibini özenle yapacağız. İşler en kısa sürede tamamlanması için hep birlikte çalışacağız.” dedi.


" KÖYDES TOPLANTISI YAPILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KÖYDES TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KÖYDES TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku