takip et takip et takip et
Başçiftlik

19 Mart 2020 - 422 Okunma

KORONAVİRÜSE KARŞI AĞILLAR DEZENFEKTE EDİLECEK

Abone Ol

Tokat’ın Başçiftlik ilçesine bağlı Hatipli Beldesinde koronavirüse karşı dezenfekte çalışması yapıldı.

İlçede bulunan cami, okul, hastane, sağlık ocağı, jandarma ve polis karakollarının dezenfekte edildiğini ifade eden Hatipli Belediye Başkanı Murat Cengiz, “Cami lojmanlarını, kahvehaneleri, marketleri, parkları hatta ağılları bile dezenfekte edeceğiz. Yapılan tüm çalışmaları titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sadece halkımızın sağlığını değil, tüm hayvanların sağlığını bile önemsiyoruz” dedi.

Hatipli Belediyesi olarak koronavirüse karşı tüm tedbirleri aldıklarını kaydeden Başkan Murat Cengiz, “Gıda başta olmak üzere tüm ürünlerde hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Açıkta satılan gıda maddelerin arzında hijyen kurallarına azami özen gösterilmesi sağlıyoruz. Biz üzerimize düşen her konuyu harfiyen yerine getiriyoruz. Tedbir bizden takdir Allah’tandır” şeklinde konuştu.


" KORONAVİRÜSE KARŞI AĞILLAR DEZENFEKTE EDİLECEK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KORONAVİRÜSE KARŞI AĞILLAR DEZENFEKTE EDİLECEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KORONAVİRÜSE KARŞI AĞILLAR DEZENFEKTE EDİLECEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku