takip et takip et takip et
Gündem

13 Temmuz 2020 - 518 Okunma

KORONAVİRÜS SONRASI YENİ TİCARET DÜZENİ KONUŞULDU

Abone Ol

Tokat Bakkallar Manifaturacılar Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya, sektörde çalışan pazarlamacılarla toplantıda bir araya geldi. Koronavirüs salgını sonrasında değişen ticaret düzeninin konuşulduğu toplantıda pazarlamacılar sorun ve sıkıntılarını Başkan Şaban Kaya’ya iletti. Oda üyelerinin internet üzerinden satış yapabilmesi için altyapı çalışmalarına yoğunluk verdiklerini belirten Kaya, “Üyelerimizin sorunlarına daha hızlı çözüm üretmek için bir araya geldik. Amacımız üyelerimizi internet üzerinden alışverişe hazırlamak. Üyelerimizi Koronavirüs salgını sonrasında yeni ticaret düzenine alıştırmak için çalışmalar yapıyoruz.” dedi.

BAŞKAN KAYA PAZARLAMACILARLA BİR ARAYA GELDİ

Sektörde çalışan yaklaşık 60 pazarlamacıyla yeni ticaret sisteminin konuşulduğu toplantıya katılan Tokat Bakkallar Manifaturacılar Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya yaptığı açıklamada, ”Sorunlarımızı hızlı iletebilmek için sektörde çalışan pazarlamacı arkadaşlarla bir araya geldik. Amacımız üyelerimizi internet üzerinden alışverişe hazırlamak. Üyelerimizi Koronavirüs salgını sonrasında yeni ticaret düzenine alıştırmak için çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Ahilik kültürü unutulmadan, isteklerimizi hızlı bir şekilde organize etmek için çalışma sistemi kurmaya çalışıyoruz. Üyelerimizle beraber istişare ortamını daha üst seviyeye çıkartmak onların çözülecek sorunları varsa daha hızlı hareket edebilmek için onlarında desteklerini istedik. Onlarda çok şükür olumlu karşıladılar.

Üyelerimizin sorunlarına daha hızlı çözüm üretmek istiyoruz. Üyelerimizin bölgesel bulunduğu alan içindeki sıkıntılarının neler olduğunu, bize sunacaklar. Bizde o bölgedeki üyelerimizin sıkıntılarını gidermek için organize hareket edeceğiz. Bakkallar Odası olarak daha çok esnafımızın sesini duyurabilmek için organize bir oluşum sağlamaya çalışıyoruz. Koronavirüs sebebiyle ticaret daha çok dijital ortamda gerçekleşti. Bu konuda oda olarak üyelerimizin internet ortamında satış yapabilmesi için altyapı çalışmalarımız var.” ifadelerini kullandı.


" KORONAVİRÜS SONRASI YENİ TİCARET DÜZENİ KONUŞULDU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KORONAVİRÜS SONRASI YENİ TİCARET DÜZENİ KONUŞULDU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KORONAVİRÜS SONRASI YENİ TİCARET DÜZENİ KONUŞULDU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku