takip et takip et takip et
Gündem

26 Mart 2020 - 460 Okunma

KORONAVİRÜS MASKELERİ YERLERE ATILDI

Abone Ol

Türkiye’de koronavirüs vakalarının artması ile birlikte tedbir almak isteyen vatandaşlar maske ve eldivenlere yoğun talep gösterdi. Virüse karşı önlem almak amacıyla takılan eldiven ve maskelerin sokaklara atılması ise yeni bir tehdit oluşturdu.

Yetkililer günü birlik kullanılan maske ve eldivenlerin sokağa atılmaması yönünde uyarılarda bulunmasına rağmen Tokat’ta bu uyarılar vatandaşlar tarafından dikkate alınmadı. Şehrin birçok bölgesinde virüse önlem için kullanılıp ardından sokağa atılan maske ve eldivenler göze çarptı.

“BAŞKA İNSANLARIN SAĞLIĞI TEHLİKEYE ATILIYOR”

Maskeleri yerde görüp insanları duyarlı olmaya davet eden Remzi Özyurt, “Virüsten korunmak için maske takılıp daha sonra sokağa atılması doğru değil. Başka insanların sağlığı tehlikeye atılıyor. Maske ve eldivenler kullanıldıktan sonra sokağa değil çöpe atılmalı.” Diyerek uyarıda bulundu.


" KORONAVİRÜS MASKELERİ YERLERE ATILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KORONAVİRÜS MASKELERİ YERLERE ATILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KORONAVİRÜS MASKELERİ YERLERE ATILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku