takip et takip et takip et
Merkez

13 Ağustos 2020 - 196 Okunma

KLASMAN HAKEMİMİZ SEDAT UÇAR YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Abone Ol

Tokat’ın başarılı klasman yardımcı hakemimiz Sedat Uçar yeni sezon hazırlıklarına yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.

Koronavirüs nedeniyle liglere verilen arayı da yaptığı antrenmanla değerlendiren Klasman yardımcı hakemi Uçar, Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında antrenmanlarına ara vermeden devam ediyor. Federasyon tarafından verilen antrenman programlarını düzenli olarak yapan başarılı klasman yardımcı hakemimiz Sedat Uçar, Uzunburun’da ki Tokatspor Tesislerinde haftanın belirli günlerinde düz koşular yapıp Fitness çalışıyor.

Günümüz futbol dünyasının merkezinde yer alan hakemliğinde gün geçtikçe gelişerek futbolcular gibi antrenman yapması gerekiyor. Futbol hızlı oynandığı için oyunun merkezindeki hakemlerinde atletik performansının düşmemesi için, 3 gün yapılmayan antrenmanın ardından, bir sporcuya çok şey kaybettireceğini ve futbolcular gibi hakemlerinde fit tutmaları için çalıştığını programlar uygulanıyor.


" KLASMAN HAKEMİMİZ SEDAT UÇAR YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KLASMAN HAKEMİMİZ SEDAT UÇAR YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KLASMAN HAKEMİMİZ SEDAT UÇAR YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku