Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439150 -0.28941%
Ethereum 31355 0.40529%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Kızılcık Şerbeti 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 12. bölüm fragmanı İZLE! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızılcık Şerbeti 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 12. bölüm fragmanı İZLE! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ABONE OL
07 Ocak 2023, 16:19:21

Kızılcık Şerbeti 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık şerbeti 12. bölüm fragmanı haberimizde.

11.bölümde, Kıvılcım ve Ömer’in evlenme planları, Metehan ve annesinin beklenmedik ziyaretiyle büyük bir darbe alır. Doğa ve Fatih arasındaki ilişki ise iyi bir şekilde ilerlemektedir. Doğa, Fatih’in yardımıyla üniversite arkadaşlarıyla rahat çalışabilecek bir oda bulur ve Yeliz için de ev sorununu çözer. Nilay ise tekneyi almak için kocası Mustafa’dan para ister, ancak Mustafa bu işlem için babasına yalan söylemek zorunda kalır. Alev’in sıkıntılarını görüp yardım etmek isteyen Abdullah, onun yardımı kabul etmemesiyle karşı karşıya kalır. Doğa’nın ikiz bebeğe hamile olduğu haberi ise her iki aile için mutluluk verici bir olaydır. Nursema’nın Umut ile buluştuğu haberi Pembe’ye ulaştığında, Pembe bu haberi çok sert bir şekilde karşılar. Ömer’in ısrarlarıyla konuşmayı kabul eden Kıvılcım ise hayatındaki en büyük şoku yaşar.

KIZILCIK ŞERBETİ 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kızılcık Şerbeti 11. bölümünün ardından 12. bölüm fragmanı 7 Ocak Cumartesi günü izleyicileri ile buluştu.

KIZILCIK ŞERBETİ 12. BÖLÜM FRAGMANI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler