takip et takip et takip et
Gündem

5 Aralık 2019 - 168 Okunma

KIŞ TEDBİRLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Abone Ol

2019-2020 Karla Mücadele ve Kış Tedbirleri Toplantısı, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda rahat bir kış mevsimi geçirilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarının yapacağı çalışmalar ile güzergahların durumu, risk bölgeleri  ele alındı.

Vali Dr. Ozan Balcı, kış mevsiminde, vatandaşların yaşayabilecekleri sıkıntıları bertaraf etmek için kamu kurum ve kuruluşların birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını kaydetti.

Kış mevsiminde, trafiğin güvenli ve sağlıklı bir şekilde işlemesi, sürücülerin, yolcuların ve vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunmasının en temel hedef olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, ilgili tüm kurumların alacakları tedbirler ile birlikte kış mevsimine hazırlanıldığını söyledi.

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay, Karayolları Müdürü, AFAD Müdürü, Belediye Başkanlığı yetkilileri, Meteoroloji Müdürü ve ilgili kurum müdürleri katıldı.


" KIŞ TEDBİRLERİ GÖRÜŞÜLDÜ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KIŞ TEDBİRLERİ GÖRÜŞÜLDÜ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KIŞ TEDBİRLERİ GÖRÜŞÜLDÜ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku