takip et takip et takip et
Gündem

10 Temmuz 2020 - 216 Okunma

KİMSESİZ VATANDAŞI SON YOLCULUĞUNA, PROTOKOL UĞURLADI

Abone Ol

Tokat’ta 19 yıldır bakımevinde yaşayan zihinsel engelli Cüneyt Balkan (47), geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi. Balkan’ın kimsesiz olduğunu öğrenen Vali Ozan Balcı ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu cenazesine katılarak son yolculuğuna uğurladı.

Kocaeli nüfusuna kayıtlı olan kimsesiz ve zihinsel engelli Cüneyt Balkan, 5 yaşında iken Ankara’da sokağa terk edilmiş olarak bulundu. 2001 yılına kadar Ankara Saray Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yaşamını sürdüren Balkan, daha sonra Tokat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne nakledildi. 19 yıldır Tokat’taki bakımevinde yaşamını sürdüren Balkan, dün gece rahatsızlanarak yaşamını yitirdi. Balkan’ın vefat ettiğini ve kimsesinin olmadığını öğrenen Tokat Valisi Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, cenazeye katıldı. Kentteki kimsesizler mezarlığında kılınan cenaze namazı sonrası Cüneyt Balkan toprağa verildi.


" KİMSESİZ VATANDAŞI SON YOLCULUĞUNA, PROTOKOL UĞURLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KİMSESİZ VATANDAŞI SON YOLCULUĞUNA, PROTOKOL UĞURLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KİMSESİZ VATANDAŞI SON YOLCULUĞUNA, PROTOKOL UĞURLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku