takip et takip et takip et
Gündem

2 Eylül 2019 - 396 Okunma

KIDEMLİ ALBAY HİDAYET ARIKAN ONURUNA VEDA YEMEĞİ

Abone Ol

Jandarma Genel Komutanlığı'na yönelik, emeklilik, terfi ve atamalara ilişkin Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Tokat İl Jandarma Komutanlığı görevinden Kars İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay  Hidayet Arıkan onuruna Tokat Valiliği tarafından veda yemeği düzenlendi.

Jandarma Genel Komutanlığı’na yönelik, emeklilik, terfi ve atamalara ilişkin Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Tokat İl Jandarma Komutanlığı görevinden Kars İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay  Hidayet Arıkan onuruna Tokat Valiliği tarafından veda yemeği düzenlendi.

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Garnizon Komutanı Rıfat Dönel, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Baro Başkanı Melih Yardımcı, sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katıldığı yemekte konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’a Tokat’ta vermiş olduğu hizmetler için teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’ın memleket ve millet sevdasıyla yorulmadan, yılgınlık göstermeden hizmet verdiğini belirterek, bundan sonraki görev yerinde de başarılı hizmetler diledi. Vali Dr. Ozan Balcı, Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’a gösterdiği başarılı hizmetler nedeniyle Başarı Belgesi takdim etti.

Kıdemli Albay Hidayet Arıkan yaptığı konuşmada Tokat’ta görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, kendisinin de artık bir Tokatlı olduğunu söyledi.

Yemekte Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Baro Başkanı Melih Yardımcı da Kıdemli Albay Hidayet Arıkan’a Tokat’ta verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür ederek, hediye takdiminde bulundu.


" KIDEMLİ ALBAY HİDAYET ARIKAN ONURUNA VEDA YEMEĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KIDEMLİ ALBAY HİDAYET ARIKAN ONURUNA VEDA YEMEĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KIDEMLİ ALBAY HİDAYET ARIKAN ONURUNA VEDA YEMEĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku