takip et takip et takip et
Spor

9 Eylül 2019 - 320 Okunma

KIBRISLI OKÇULARDAN VALİ BALCI’YA ZİYARET

Tokat Valiliği himayesinde yürütülen Spor Tokat projesi kapsamında Kıbrıs'tan Tokat'a gelerek, Tokat Gençlik Spor İl Müdürlüğü gözetiminde ok atmanın tekniklerini öğrenen sporcular ve antrenörleri Vali Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret etti.

Tokat Valiliği himayesinde yürütülen Spor Tokat projesi kapsamında Kıbrıs’tan Tokat’a gelerek, Tokat Gençlik Spor İl Müdürlüğü gözetiminde ok atmanın tekniklerini öğrenen sporcular ve antrenörleri Vali Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret etti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güzelyurt Okçuluk kulübü öğrencilerini makamında kabul ederek, bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, sporu önemsediğini ve sporcuya her zaman destek olacağını belirtti.

Sporculara ve antrenörlere çeşitli hediyeler veren Vali Dr. Ozan Balcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sporculara çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarete Tokat Gençlik Spor İl Müdürü Cemil Çağlar eşlik etti.


" KIBRISLI OKÇULARDAN VALİ BALCI’YA ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KIBRISLI OKÇULARDAN VALİ BALCI’YA ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KIBRISLI OKÇULARDAN VALİ BALCI’YA ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku