takip et takip et takip et
Gündem

25 Ağustos 2020 - 1009 Okunma

KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETLERİ

Abone Ol

Kaymakam Yavuz, Köklü, Kızılcaören, Taşlıca, Çakmak,  Saraykışla ve Nebişeyh köylerini ziyaret etti

Reşadiye Kaymakamı Hülya Yavuz köy ziyaretlerine devam ediyor.

Kaymakam Hülya Yavuz, Yazı İşleri aynı zamanda Birlik Müdürü olan Ali Yıldız ile birlikte Köklü, Kızılcaören, Taşlıca ve Çakmak köylerini ziyaret etti. İlgili köy Muhtarlarının da eşlik ettiği köy ziyaretlerinde Kaymakamlık tarafından daha önce yapılan, yapılmakta olan ve yapılması planlanan işler yerinde incelendi ve denetlemelerde bulunuldu.

SARAYKIŞLA VE NEBİŞEYH KÖYLERİNE ZİYARET

Köy ziyaretlerini sürdüren Kaymakam Hülya Yavuz, Saraykışla ve Nebişeyh köylerini ziyaret etti. İlgili köy Muhtarlarının da eşlik ettiği köy ziyaretlerinde Kaymakamlık tarafından daha önce yapılan, yapılmakta olan ve yapılması planlanan işler yerinde incelenerek denetlendi.

SAZAK GURUP YOLUNDA İNCELEME

Kaymakam Yavuz, yapımına başlanan Sazak Gurup yolunda incelemelerde bulundu. Kaymakam Hülya Yavuz, Sazak gurup yolunda yapımına başlanan “Binder” kaplama asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.


" KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla