takip et takip et takip et
Gündem

14 Ağustos 2020 - 748 Okunma

KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETİ

Abone Ol

Reşadiye İlçe Kaymakamı Hülya Yavuz, Nebişeyh Köyünde ikamet eden dezavantajlı bir vatandaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile yaptırılan konteyner tipi evinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kaymakam, vatandaşın daha önce zor şartlar altında yıkılmak üzere olan eski evinde ziyaret etmiş, sorunlarını yerinde tespit ederek konteyner tipi ev yapılması talimatını vermişti. Köy ziyaretlerinde varsa şehit yakını ve gazi ziyaretlerini de ihmal etmeyen Kaymakam Yavuz, Nebişeyh Köyünde ikamet eden Şehit Hayrettin Özmen’in ailesini de ziyaret ederek istek ve taleplerini sordu.

Nebişeyh Köy Muhtarı Bayram Özer’in de eşlik ettiği ziyaretlerde; İlçe Jandarma Komutanı Metin Kuru, Yazı İşleri Müdürü Ali Yıldız ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Bünyamin Ateş hazır bulundu.


" KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM YAVUZ’DAN KÖY ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla