takip et takip et takip et
Gündem

15 Ağustos 2020 - 442 Okunma

KAYMAKAM YAVUZ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Abone Ol

Reşadiye Kaymakamı Yavuz, Sazak gurup yolu ve Yeni Darıderesi Köyünde incelemelerde bulundu.

Reşadiye İlçe Kaymakamı Hülya Yavuz, İlçe Yazı İşleri Müdürü aynı zamanda Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü Ali Yıldız ile birlikte Sazak grup yolu ve Yeni Darıderesi köyünde çeşitli inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Sazak Şelalesi ve Emirşeyh Yakup Mahallesi arasında yapılacak olan 4500m uzunluğundaki Binder kaplama asfalt yolu ile Sazak Gurup yolu üzerinde bulunan sulama kanalının bölge halkının daha verimli kullanabilmesi için, tamamlanan bakım-onarım çalışmalarını yerinde inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Programın son bölümünde ise Yeni Darıderesi köyünü de ziyaret eden Kaymakam Yavuz, köy halkıyla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.


" KAYMAKAM YAVUZ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM YAVUZ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM YAVUZ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla