takip et takip et takip et
Gündem

18 Ağustos 2020 - 679 Okunma

KAYMAKAM YAVUZ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Abone Ol

Reşadiye İlçe Kaymakamı Hülya Yavuz, belde ve köy ziyaretlerine devam ediyor. Sırasıyla Bereketli Beldesi Hebüllü Mahallesi ile Demircili, Kuyucak, Yağsiyan, Eymür, Çınarcık ve Danişment Köylerini ziyaret eden Kaymakam Yavuz, daha önce Kaymakamlık tarafından yapılan, yapılmakta olan ve yapılması planlanan işleri yerinde inceleme ve denetlemelerde bulundu.

İlçe Jandarma Komutanı Metin Kuru, İlçe Yazı İşleri Müdürü aynı zamanda Birlik Müdürü olan Ali Yıldız ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fazlı Özkan’ın da hazır bulunduğu ziyaret programında, ziyaret ettiği köylerde köy halkıyla da bir araya gelen Kaymakam Yavuz, onların istek, şikayet ve taleplerini dinledi.

Ülkemizin en köklü kır pazarlarından olan, cuma günleri Selemen Yaylasında kurulan “Selemen Pazarı”nı da ziyaret eden Kaymakam Yavuz, pazar esnafına hayırlı ve bereketli kazançlar dilerken, pandemi dolayısıyla maske takma, hijyen ve fiziki mesafe kurallarını hatırlatarak uyarılarda bulundu.


" KAYMAKAM YAVUZ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM YAVUZ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM YAVUZ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla