takip et takip et takip et
Gündem

21 Ağustos 2019 - 307 Okunma

KAYMAKAM METE’DEN DUYGU DOLU VEDA MESAJI

Abone Ol

Ardahan Posof İlçesine atanan Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, sosyal medya hesabından duygu dolu veda mesajı paylaştı.

Ardahan Posof İlçesine atanan Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, sosyal medya hesabından duygu dolu veda mesajı paylaştı. Reşadiye ve Reşadiyelileri hiçbir zaman unutmayacağını belirten Murat Mete, “Reşadiye ‘de görev yapmanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu ailemle birlikte her zaman şerefle taşıyacağım.” dedi.

Reşadiye havası doğası ve insanı güzel bir coğrafyada görev yapmanın kendisi için onur olduğunu belirten Kaymakam Murat Mete, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Büyük bir onurla yürüttüğüm Reşadiye Kaymakamlığı görevimi zorunlu Doğu hizmeti gereği Ardahan Posof Kaymakamlığı’na atanmam nedeniyle tamamlamış bulunmaktayım.

Reşadiye gibi sadece bölgemizin değil doğal ve tarihi güzellikleriyle, Tozanlısı, Vakfı, İskefsiri, Sazağı, Hasanşeyhi, Baydarlısı, Cimitekkesi, Bozçalısı, Bereketlisi… ile belki de ülkemizin en özel coğrafyalarından birinde görev yapmak ve sıcakkanlı, kadirşinas Reşadiye halkına hizmet etmek benim ve ailem için büyük onurdu. Gerçekten göreve başladığım ilk günden itibaren Reşadiyeli hemşerilerimin sıcak, içten ve samimi duygularını hep arkamda hissettim. Acı tatlı günlerimizde hep yanımızda oldular. O nedenle buradan bir ömür boyu asla unutamayacağım çok güzel dostluklarla ve anılarla ayrılıyorum.

Reşadiye Kaymakamı olarak görev yaptığım süre boyunca kanunların bana verdiği yetki ve görevler çerçevesinde Reşadiye’ye elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Proje üretmeye, üretip hayata geçirmeye, insanımıza katma değer sağlamaya çabaladım. Görev yaptığım sürede hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya ve toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak herkesi kucaklamaya azami derecede özen gösterdim. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturundan hareketle, temelinde hukukun üstünlüğünü, vatan, bayrak, devlet ve insan sevgisi olan bir anlayışı hakim kılmak için çaba sarf ettim. Devletin şefkatli ve güler yüzünü vatandaşa yansıtmaya çalıştım. Bu hususta siz değerli Reşadiyeli hemşerilerimin takdiri her şeyin üzerindedir.

Bu duygularla sizlere veda ederken çalışmalarımda sürekli desteklerini yanımda hissettiğim Reşadiye halkına, Sayın Valimize, Milletvekillerimize, Reşadiye Belediye Başkanıma, Belde Belediye Başkanlarıma, siyasi partilerimize, il genel meclis üyelerimize, gerek Reşadiye gerekse ilçe dışında faaliyet gösteren Sivil Toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, basınımızın değerli mensuplarına, mesai gözetmeden halkımıza en verimli hizmetleri sunabilmek için gece gündüz demeden benimle birlikte çaba sarf eden kamu kurumlarının amir ve çalışanlarına, mesai arkadaşlarıma şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Reşadiye ‘de görev yapmanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu ailemle birlikte her zaman şerefle taşıyacağım. Reşadiye ve Reşadiyelileri hiçbir zaman unutmayacağım.


" KAYMAKAM METE’DEN DUYGU DOLU VEDA MESAJI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM METE’DEN DUYGU DOLU VEDA MESAJI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM METE’DEN DUYGU DOLU VEDA MESAJI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku