takip et takip et takip et
Gündem

3 Ekim 2020 - 760 Okunma

KAYMAKAM MESUT ATEŞ ZİYARETLERDE BULUNDU

Abone Ol

Pazar Kaymakamı Mesut Ateş Bağlarbaşı köyünde bir dizi incelemelerde bulundu. Kaymakam Ateş, Şehit Osman Ateş’in ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

Pazar Kaymakamı Mesut Ateş, Bağlarbaşı köyünde bir dizi incelemelerde bulundu. İncelemeler esnasında vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Mesut Ateş, “Covit-19 salgınıyla ilgili alınan tedbirlere uyularak, salgının üstesinden el birliğiyle geleceğiz.” dedi.

Kaymakam Mesut Ateş, ayrıca görevi sırasında mayın patlaması sonucu yaralanan P. Uzm. Çvş. Yunus Bahçivan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

KAYMAKAM MESUT ATEŞ ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Kaymakam Mesut Ateş, Şehit Osman Ateş’in ailesini ziyaret etti. Şehit ailesiyle sohbet eden Kaymakam Ateş, Devletin, Şehit ailelerinin her zaman yanında olduğunu ve hür türlü ihtiyaçlarında kendisine ulaşabileceklerini dile getirdi.


" KAYMAKAM MESUT ATEŞ ZİYARETLERDE BULUNDU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM MESUT ATEŞ ZİYARETLERDE BULUNDU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM MESUT ATEŞ ZİYARETLERDE BULUNDU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla