takip et takip et takip et
Gündem

22 Kasım 2019 - 306 Okunma

KAYMAKAM GÖKAY, ÜÇYOL KÖYÜ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Abone Ol

Turhal Kaymakamı Ali Gökay,  halk buluşmaları kapsamında Üçyol köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaymakam Gökay’ın Üçyol köyündeki halk buluşmasında ilk olarak köy muhtarı Sefer Başarır köy hakkında bilgiler verdi ve isteklerini iletti. Gökay, daha sonra beraberinde gelen birim müdürlerine vatandaşlara iletilmesi ve onların bilgilenmesi gereken konular için söz hakkı verdi. Halk buluşmasının son bölümünde ise vatandaşlara söz hakkı verildi. Bu bölümde köylüler istek, şikayet ve önerilerini Kaymakam Gökay’a ilettiler. Kaymakam Gökay ise kendisine iletilen konuların çözümü ile ilgili yanındaki birim müdürlerine talimat verdi.

Kaymakam Ali Gökay’ın Üçyol köyündeki halk buluşmasına İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Aksoy Ağtürk, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Aybulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız, İlçe Müftüsü Mustafa Akdağ, İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Şahin, Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili Naci Özdoğan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Muammer Gürçay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Kaya Misafir, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdür Vekili Ahmet Say, Üçyol Köyü Muhtarı Sefer Başarır ile Üçyol Köyü halkı katıldı.


" KAYMAKAM GÖKAY, ÜÇYOL KÖYÜ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM GÖKAY, ÜÇYOL KÖYÜ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM GÖKAY, ÜÇYOL KÖYÜ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku