Dolar 27,2109 0.24%
Euro 28,8698 -0.24%
Gram Altın 1.682,54 0,13%
Çeyrek Altın 2.812,00 0,11%
Yarım Altın 5.624,00 0,11%
Tam Altın 11.188,91 0,04%
Kastamonu'da kayıp bekçi için arama çalışması

Kastamonu'da kayıp bekçi için arama çalışması

ABONE OL
23 Haziran 2023, 17:57:13

Kastamonu’da ortaya çıkan olayda Amasya Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bekçi Ender Y’nin kaybolması üzerine arama çalışmaları başlatıldı. Polis ekipleri, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) birlikleri, komando timleri, AFAD ve UMKE ekipleri, bölgede geniş çaplı bir arama faaliyeti yürütüyor.

Amasya Emniyet Müdürlüğü bekçisi Ender Y’nin ortadan kaybolmasıyla ilgili olarak henüz herhangi bir bilgi veya açıklama yapılmadı. Ancak, kayıp bekçinin bulunması amacıyla arama çalışmalarının hızla sürdüğü belirtildi.

Kastamonu’da gerçekleşen bu olay büyük bir endişe ve merak uyandırmış durumda. Ender Y’nin ailesi, yakınları ve meslektaşları, kayıp bekçinin bir an önce bulunması için dualar ediyor ve seferberlik halinde yardımcı olmaya çalışıyor.

Kaybolan bekçi Ender Y’nin bulunması için tüm güvenlik birimleri koordineli bir şekilde çalışıyor. Bölgede detaylı bir arama faaliyeti devam ediyor ve umutlu bekleyiş sürüyor.

Ender Y’nin kaybolma sebebi henüz belirlenemezken, polis ve jandarma ekipleri olayı aydınlatmak için her türlü delil ve ipucunu değerlendiriyor. Bilgi sızdırmamak adına resmi yetkililer herhangi bir açıklama yapmamayı tercih ediyor.

Şu an için bekçi Ender Y’nin akıbeti belirsizliğini koruyor. Ailesi, yakınları ve tüm kamuoyu, Ender Y’nin sağ salim bulunması için dualarını eksik etmiyor. Yetkililer ise yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürerek, bekçi Ender Y’nin bulunması için ellerinden geleni yapıyor. Yetkililer ve arama kurtarma ekipleri, tüm imkanları seferber ederek kayıp bekçiyi bulmak için çaba sarf ediyor. Kaynak belirtme. Haberi kimin yazdığına dair herhangi bir bilgi verme. Konuşma yerlerini de kesinlikle değildir.

DİKKAT!  14 Mayıs Sivas seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sivas oy oranları! Kılıçdaroğlu Sivas'ta kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments