takip et takip et takip et
Gündem

14 Ekim 2020 - 521 Okunma

KARŞIYAKA MAHALLESİ’NDE ÇOCUK PARKI YAPIMI

Abone Ol

Tokat Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8. Sokak’ta bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için Tokat Belediyesi tarafından çalışma başlatıldı.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Mahalle Buluşmaları kapsamında alınan kararları uygulamaya devam ediyor. 2020 yılı başlarında düzenlenen mahalle buluşmaları toplantıları ile mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini plan dâhilinde uygulamaya başlatan Başkan Eroğlu, Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8. Sokak’ta bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ve teknik ekibiyle birlikte Karşıyaka Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, Geksi Caddesi 8. Sokak’ta yapımına başlanılan park alanını ziyaret etti.

“ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİ, SEVİNÇLERİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR”

Çocuk Parkıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, en kısa sürede parkın tamamlanarak çocukların hizmetine açılacağının müjdesini verdi. Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Mahalle Buluşmaları toplantılarımızda aldığımız kararları plan dahilinde uygulamaya devam ediyoruz. Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8. Sokak’taki boş alanın park yapılması için çocuklarımızın istek ve talepleri olmuştu. Bizler de onlar için güvenli parklar oluşturmaya devam ediyoruz. Bugün de çocuklarımızın bizden talebi doğrultusunda Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8. Sokak’ta park alanımızı düzenlemeye başladık. Bu alana tam standartlara uygun halı saha yapacağız. Oyun gruplarımızı, spor aletlerimizi bu alanda konuşlandırarak parkımızı hazır hale getireceğiz. Çocuklarımızın hayalleri, sevinçleri, gülüşleri bizim için her şeyden önemlidir. Bölgemiz çocuklarına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ÇOCUK PARKI YAPILIYOR

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ise Başkan Eroğlu’na teşekkür ederek; “Mahalle sakinlerimizin ve özellikle çocuklarımızın talepleri doğrultusunda Başkanımız çalışmalarını sürdürüyor. 8. Sokakta atıl durumda bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmalar başlatıldı. Çocuklarımız ve mahalle sakinlerimiz adına Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.


" KARŞIYAKA MAHALLESİ’NDE ÇOCUK PARKI YAPIMI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KARŞIYAKA MAHALLESİ’NDE ÇOCUK PARKI YAPIMI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KARŞIYAKA MAHALLESİ’NDE ÇOCUK PARKI YAPIMI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku