takip et takip et takip et
Gündem

9 Aralık 2019 - 504 Okunma

KARİYER SÖYLEŞİLERİ-KARİYERİNİZE SAĞLIK

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Kariyer Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından “Kariyer Söyleşileri-Kariyerinize Sağlık” konulu söyleşisi gerçekleştirildi.

Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleşen söyleşiye Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İsa Gökçe, Kariyer Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürümüz Doç. Dr. Doğan Bozdoğan, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Söyleşi öncesinde KARMER Kariyer Danışmanı Öğr. Gör. Süheyla Biriz Duman Avşar açılış konuşması yaptı. Avşar konuşmasında, “Kariyer Merkezi olarak öğrencilerimizin kendilerini geliştirebilmeleri için merkezimiz birçok iş alanından konukları kendileri ile buluşturuyor. Bu sayede öğrencilerimiz mezun olduklarında kendilerine yeni iş sahalarında çalışma fırsatı sağlayacak donanıma sahip olacaklardır.” dedi.

TOGÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Müdürü Öğr. Gör. Salih Gümüş’ün moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşiye, Abbott firması ürün tanıtım temsilcisi Turan Dama, Astrazeneca firması ürün tanıtım temsilcisi Mustafa Özgür Bektaşoğlu, Boehringer İngelheim firması ürün tanıtım temsilcisi Bekir Buğra Seyyah, Pfizer firması ürün tanıtım temsilcisi Sedat Evciman ve Sanovel firması ürün tanıtım temsilcisi Mustafa Melih Saraç konuk olarak katıldı. Konuklar iş alanlarındaki çalışma şartlarını, işe başlarken ne gibi sınavlardan ve mülakatlardan geçtiklerini, sonrasında karşılarındaki muhataplarına nasıl hitap etmeleri gerektiğini, yaşadıkları ilginç olayları dinleyicilere anlattı. Dinleyiciler tarafından sorulan soruları cevaplayan konuklara söyleşi sonrasında TOGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe teşekkür belgesi takdim etti.


" KARİYER SÖYLEŞİLERİ-KARİYERİNİZE SAĞLIK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KARİYER SÖYLEŞİLERİ-KARİYERİNİZE SAĞLIK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KARİYER SÖYLEŞİLERİ-KARİYERİNİZE SAĞLIK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku