takip et takip et takip et
Gündem

28 Eylül 2020 - 300 Okunma

KARANTİNAYI İHLAL EDEN KİŞİYE ZORUNLU İZOLASYON

Abone Ol

Tokat’ta karantina kurallarına uymayan 1 kişi zorunlu izolasyona tabi tutuldu

Tokat İl Hıfzıssıhha Kurulu kararları doğrultusunda ilimizde koronavirüs tanısı konan ancak izolasyon koşullarına uymayarak risk oluşturan 1 şahıs zorunlu izolasyona tabi tutuldu.

Tokat Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Kontrollü sosyal hayat döneminde koronavirüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için alınan tedbirlere ve belirlenen kurallara riayet etmediği tespit edilen bir şahıs İl Emniyet Müdürlüğünün denetimleri sırasında Karşıyaka Mah. Geksi caddesinde bulunan parktaki yapılan sorgulamasında  “İzlem devam ediyor, özel izin yok” ibaresi bulunması üzerine İl Sağlık Müdürlüğü Filasyon Ekipleri ile irtibata geçilmiş, şahısın karantina sürecinin devam ettiği tespit edilmiştir. Şahsın covid-19 tedbirlerine aykırı davrandığından dolayı zorunlu izolasyona tabi tutularak kalan karantina süresini KYK ait Plevne Yurt Müdürlüğünde geçirmek üzere İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri ile birlikte yurda yerleştirilmesi sağlanmış, gerekli yasal işlemlere başlanmıştır. Her bir ferdimizin sağlığı çok önemli. Denetimler devam ediyor.” denildi.


" KARANTİNAYI İHLAL EDEN KİŞİYE ZORUNLU İZOLASYON konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KARANTİNAYI İHLAL EDEN KİŞİYE ZORUNLU İZOLASYON ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KARANTİNAYI İHLAL EDEN KİŞİYE ZORUNLU İZOLASYON ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku