takip et takip et takip et
Gündem

6 Ağustos 2020 - 334 Okunma

KALKINMA AJANSI PROJELERİ VE ÇALIŞMALARA HIZ VERİLECEK

Abone Ol

OKA Destekli Turizm projeleri ve 2020 yılı Güdümlü projesi kapsamında hayata geçirilecek olan çalışmalar Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda değerlendirildi.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Milli Parklar İl Müdürü İhsan İkinci, OKA Koordinatörü Mehlika Dicle ile  KUDEB ekibi katıldı.

Toplantıda Ballıca Mağarasında yapılacak çalışmalar, Sulusaray Kaplıcalarının sağlık turizmine kazandırılması projesi, Mustafa Ağa Hamamı ve Hamam Müzesi, Kaz Gölü rekreasyon projesi ve  Z Kütüphane projeleri ayrıntılı olarak ele alındı.

Proje ve çalışmalara hız verilerek, ilimizin sahip olduğu kültürel ve sanatsal değerlerin Tokat’a ve turizme kazandırılması için yapılacak çalışmaların aksatılmadan yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim şehir Tokat’ın sahip olduğu kültürel ve sanatsal değerlerini daha bilinir kılma ve turizme kazandırmak amacıyla aşkla şevkle hep birlikte ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Projeler çok güzel olmuş, hepinize güveniyorum, çok emek verdiniz diyerek” projelerde emeği geçenlere tek tek teşekkür etti.


" KALKINMA AJANSI PROJELERİ VE ÇALIŞMALARA HIZ VERİLECEK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KALKINMA AJANSI PROJELERİ VE ÇALIŞMALARA HIZ VERİLECEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KALKINMA AJANSI PROJELERİ VE ÇALIŞMALARA HIZ VERİLECEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku