takip et takip et takip et
Gündem

14 Aralık 2019 - 579 Okunma

KADINLARDAN YERLİ MALI ETKİNLİĞİ

Abone Ol

AK Parti Tokat Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla “AK kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir, Ekonomiye destek verir” etkinliği düzenlendi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak Yerli Malı Haftası dolayısıyla ‘AK Kadınlar yerli üretir, Milli Tüketir’ sloganıyla doğal ürünler ve yöresel el işi ürünlerin satıldığı stant açıldı. AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanlığı nezdinde Cumhuriyet Meydanındaki yerli malı stantlarında kadınlar kendi ürünleriyle ev ekonomisine katkı sağlayacak.

AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, etkinliğe ilişkin yaptığı açıklamada, “AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilimizde eş zamanlı olarak Yerli Malı Haftası nedeniyle ‘Kadınlar yerli üretir, Milli Tüketir’ sloganıyla bir etkinliğimiz var. Bu etkinliği geçen yıl da gerçekleştirmiştik. Bu programın amacı, evlerinde üreten kadınların ekonomiye destek vermesi, ihtiyaçlarını karşılamaları. Burada satışa sunulan ürünlerin tamamı doğal. Geçen yıl çok güzel bir etkinlik yapmıştık bu yıl daha bir rağbet oldu. Stantlar akşama kadar açık kalacak. Ancak rağbet artarsa ve ellerinde ürün kalırsa ikinci gün de devam edecek”  dedi.


" KADINLARDAN YERLİ MALI ETKİNLİĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KADINLARDAN YERLİ MALI ETKİNLİĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KADINLARDAN YERLİ MALI ETKİNLİĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku