takip et takip et takip et
Merkez

25 Kasım 2019 - 203 Okunma

JANDARMA GENEL KOMUTANININ TOKAT ZİYARETİ

Abone Ol

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti. 

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Tokat’a gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin Valilik Şeref Defterini imzaladı. Vali Dr. Ozan Balcı, makamında ağırladığı Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’e 2023 Tokat İşletim Sistemi ve Projeleri ile ilgili bilgi verdi.

Vali Dr. Ozan Balcı, gerçekleşen nazik ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirterek, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, ziyareti anısına Orgeneral Arif Çetin’e Tokat’ın meşhur el sanatlarından bakır ibrik, Orgeneral Arif Çetin de Vali Dr. Ozan Balcı’ya asker figürlü biblo takdim etti.

Valilik ziyaretinde, Valilik birimlerinden hizmet alan vatandaşlarla yakından ilgilenerek, bir süre sohbet eden Orgeneral Arif Çetin, vatandaşlarla ve çocuklarla hatıra fotoğraf çekindi.

Ziyarete Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay ve İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu katıldı.


" JANDARMA GENEL KOMUTANININ TOKAT ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere JANDARMA GENEL KOMUTANININ TOKAT ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda JANDARMA GENEL KOMUTANININ TOKAT ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku