takip et takip et takip et
Gündem

9 Ekim 2019 - 222 Okunma

İSTANBUL’DAKİ TOKATLILAR MİTİNGE DAVET EDİLİYOR

Maltepe Meydanında 5000 Türk Bayrağı dağıtılacak.

İstanbul’da ikamet eden hemşehrilerimizden Bülent Gürpınar’ın başkanı olduğu Fatihin Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği ve Maltepe Tokatlılar Derneği öncülüğünde 12 Ekim’de İstanbul Maltepe’de gerçekleştirilecek bir etkinliğe AÇIK DAVET yapıldı.

12 Ekim 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek etkinliğe dair yapılacak AÇIK DAVET şu şekilde oldu:

“İstanbul’u fethederek çağ açıp çağ kapayan Fatih Sultan Mehmed Han’ın torunları ve Çanakkale’de Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde düşmanı bozguna uğratan Onbeşlilerin ve Kınalı Alilerin torunları TOKATLILAR olarak vatanımız için Devletimizin yanındayız. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun söz konusu vatan, bayrak, ezan olduğu zaman bu millet tek vücut olmasını bilir. Birliğimizi dosta düşmana göstermek için 12/10/2019 Cumartesi günü saat 13:30’da Maltepe Meydanında 5000 Türk Bayrağı dağıtacağız. Vatan hainlerine inat evine, arabana, balkonuna as. Maltepe’deki tüm siyasi parti ilçe başkanları (HDP hariç), STK başkanları, muhtarlarımız, spor kulüplerimiz ve bu vatanı seven herkesi programımıza bekliyoruz.”


" İSTANBUL’DAKİ TOKATLILAR MİTİNGE DAVET EDİLİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İSTANBUL’DAKİ TOKATLILAR MİTİNGE DAVET EDİLİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İSTANBUL’DAKİ TOKATLILAR MİTİNGE DAVET EDİLİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku