takip et takip et takip et
Gündem

16 Ekim 2010 - 34 Okunma

İSTANBUL’DA TOKAT’LILARI BULUŞTURAN GECE

Kuruluşundan itibaren her yıl bir kez yapılmakta olan ve geleneksel hale gelmiş bulunan gecelerinde Tokatlılar Derneği, 25. (yirmibeşincisini) yaptığı gecede, 25. (yirmibeşinci) kuruluş yıldönümü’nü Topkapı Eresin Otel’de kutladı.


Yapılan gecede Onursal Genel Başkan Emekli Hâkim İrfan Aydın, Genel Başkan Gürbüz ALPAT, II. Başkan Ali GÖKÇE, Genel Sekreter Ömür DEDEOĞLU, Sayman Fahri YAKAR, Yönetim kurulu Üyeleri Osman BÜNÜL, Sırrı BOĞA, Bahar ARGIN, Yakup KUTLUER, ALİ GÜVENÇ, Veli TANRIVERDİ, Atakan ARAL, Zeynep UÇAR, Özlem ZENGİN tam kadro hazır bulundular. Niksarlı Hemşerilerimizden İşadamı Bahtiyar Arslan, Mali Müşavir Yücel Seçkin, Yeminli Mali Müşavir Mehmet Şevki Kaya, Şafak Gümen, Yazar ve Tokatlılar Derneği Niksar Şubesi kurucu üyelerinden Ulvi Gelbal, Bursiyer öğrenciler ve dernek üyelerinin oluşturduğu yoğun bir katılım oldu.


Dernek Genel Başkanı Gürbüz Alpat, yaptığı konuşmasında birlik ve dayanışma mesajları verdi. Yüz kişi olan bursiyer sayısını 200’e çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Genel Başkan ve yönetim kurulu üyeleri masaları da ziyaret ederek konuklara  teşekkür etti.


BURSİYER SAYISINI 200’E ÇIKARALIM DİYEN


GENEL BAŞKAN’A İRFAN AYDIN’dan TAM DESTEK


Tokatlılar Derneği Onursal Genel Başkanı İrfan Aydın; “Tokat’ın sorunlarının çözümü noktasında Derneğimize ve Genel Başkanımıza destek verelim. Tokatlılar Derneğinin güçlü yönetimi, Sn. Genel Başkanımızın arkasında durursa, değil 200 kişiye 1000 kişiye dahi burs vermek mümkündür. Ben şahsen 10 kişiye burs temin etmeyi üstleniyorum. Buyurun arkadaşlar Genel başkanımıza yardımcı olalım.” dedi.


YAZAR ULVİ GELBAL’A


GENEL BAŞKAN ALPAT’TAN


HEDİYE TABLO


Yazar Ulvi Gelbal’a hediye edilen tablo, Genel Başkan Gürbüz Alpat tarafından takdim edildi. Gecenin anlam ve önemine özgü bir konuşma yapan Gelbal, geceye katılan konuklar tarafından büyük alkış aldı.


Gecenin assolisti, Tokat’ın güçlü sesi Seyhan Güler söylediği Türkülerle gönülleri fethetti. Yöresel halk oyunlarıyla da hareketli saatler yaşandı.


BURS BAŞVURULARI 5 KASIM TARİHİNE KADAR UZATILDI

            Tokatlılar derneği tarafından İstanbul’da okuyan Tokatlı öğrencilere verilen burs başvuru sürelerinin 5 Kasım’a kadar uzatıldığı açıklandı.


" İSTANBUL’DA TOKAT’LILARI BULUŞTURAN GECE konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İSTANBUL’DA TOKAT’LILARI BULUŞTURAN GECE ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İSTANBUL’DA TOKAT’LILARI BULUŞTURAN GECE ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku