takip et takip et takip et
Gündem

23 Kasım 2019 - 588 Okunma

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI DIŞ HATLARDA TOKAT TANITIMI

Abone Ol

Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi ve Tokat Kent Konseyi ortaklaşa Yeni Havalimanında Dış Hatlarda Tokat Tanıtım Günleri düzenleyecek.

27-28-29 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan tanıtım günlerine ilişkin Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz bir açıklama yaptı. Gürbüz, “Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi, Tokat Kent Konseyi ve Tokat Kent Konseyine bağlı Tanıtım ve Turizm Grubumuzun ortaklaşa düzenlediği ve 27-28-29 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Yeni Havalimanında Tokat Tanıtım Günleri gerçekleştireceğiz. Şehrimizin güzelliklerini, yöresel ürünlerini, el sanatlarını, şehrimize ait çekilmiş güzel fotoğraflarında bulunacağı bir tanıtım etkinliği düzenleyeceğiz. İstanbul Dış Hatlarda gerçekleşecek olan bu tanıtım etkinliği Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek ve Tokatımıza nasip olacak. Amacımız güzel şehrimizi daha iyi tanıtmak ve gerek gurbetçilerimizi gerekse yabancı turistleri Tokatımıza çekmek amacıyla düzenlenecek. İstanbul’daki tanıtımımız sadece İstanbul Yeni Havalimanında gerçekleşmeyecek. 1-2 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul CapitolAVM’de de şehrimizi tanıtacağız. İnşallah şehrimiz için hayırlı olur. Ben Valimiz Dr. Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


" İSTANBUL YENİ HAVALİMANI DIŞ HATLARDA TOKAT TANITIMI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İSTANBUL YENİ HAVALİMANI DIŞ HATLARDA TOKAT TANITIMI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İSTANBUL YENİ HAVALİMANI DIŞ HATLARDA TOKAT TANITIMI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku