Dolar 32,2506 0.04%
Euro 35,0202 -0.05%
Gram Altın 2.444,42 -0,10%
Çeyrek Altın 4.016,00 -0,17%
Yarım Altın 8.025,00 -0,16%
Tam Altın 15.897,94 -0,51%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Instagram gizli hesap görme 2024 Gizlilik hesap görme sitesi

Instagram gizli hesap görme 2024 Gizlilik hesap görme sitesi

ABONE OL
27 Mayıs 2024, 18:25:12

Instagram gizli hesap görme, her stalker için paha biçilemez bir yöntemdir. Bir kişinin hesabını incelemek, fotoğraflarını görmek ya da takipçilerine bakmak istiyorsanız kişiyi takip ediyor olmanız gerekiyor. Elbette bu bilgilerin gizliliği, kişinin hesabını kapatıp kapatmamış olmasıyla da alakalı. Bir kişinin gizli Instagram hesabına bakmak istiyorsanız, bunun birçok yöntemi bulunuyor. Ancak bazı uyarılar yapmadan da geçemeyeceğiz.

 • Instagram kullanıcı adları
 •  
 •  

Instagram gizli profile bakma ve görme, hesabınızın güvenliğini de tehdit etmemelisiniz. Çünkü bazı zararlı yazılımlar, hesap bilgilerinizi ele geçirme amacıyla hazırlanmış olabiliyor. Bu gibi sitelere giriş yaparken kişisel verilerinizi kullanmanız durumunda, bu kişiler site sahibinin eline geçiyor. Yani hesabınız çalınıyor.

Instagram kapalı profil görme işlemi için tavsiye edeceğimiz bazı mobil uygulamalar ve internet siteleri mevcut. Bunun için hesap şifrenizi isteyen bazı uygulamalar olsa da, şifre girişi yapmadan da profil görme işlemi yapabileceğiniz siteler mevcut. Ya da hesabınızı riske atmamak için dilerseniz fake hesap açarak da gizli profillere bakabilirsiniz. İşte tüm yöntemler! Instagram gizli hesap görme!

Instagram Gizli Hesap Görme 2024

Instagram kapalı hesapları görmek için birçok seçenek mevcut. 2023 yılında da sizler için en güncel ve güvenilir olan uygulamaları listeleyeceğiz. Bir kişinin profilini görmek için, onu takip etmenize gerek yok deseydik? Evet, takip etmeden profil görme işlemi sayesinde karşı tarafın kullanıcı adını yazarak gizli profil bile olsa görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey alttaki uygulamayı telefonunuza indirmek!

İlk olarak size 3 adımda instagram gizli hesap görme nasıl yapılır, onu anlatacağız. Bu yöntem, kesinlik herhangi bir internet sitesine giriş yapmadan tamamen kendi yöntemleriniz ile hesap oluşturarak görmenizi sağlayacak. Yani bir nevi fake hesap oluşturacak ve stalk yapacaksınız. diye merak ediyorsanız, o konu hakkında bilgi almak için de ilgili bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesaba ve Profile Nasıl Bakılır? (Stalk)

 1. İlk olarak sahte fake bir instagram hesabı açın,
 2. Hesap açarken asla adınızı kullanmayın, rastgele seçin,
 3. Kendi mail adresinizi değil, sahte bir mail adresi kullanın. (Geçici temp mail)
 4. Daha sonra görmek istediğiniz kişiyi takip edin.

Bu yöntem, her zaman başarılı olmayabilir. Genelde sahte hesap olduğu anlaşılan hesaplar, takip isteği kabul edilmez. Bu gibi durumlarda, daha inandırıcı ve profil resmi olan bir hesap açmak mantıklı olacaktır. Profil resmi olan bir hesap açtığınızda karşı taraf kabul edecek ve gizli hesaba bakma tamamlanacak.

Instagram gizli profil görme 2023 en çok kullanılan APK ve internet sitesi;

 • https://bestwhozi.com/ internet sitesine giriş yapıp Instagram hesabınız ile giriş yapın,
 • Giriş yaptıktan sonra sol üst bölümdeki arama bölümüne kullanıcı adını yazın,
 • İşlem onaylandıktan sonra Instagram profili gizli bile olsa fotoğrafları karşınızda!

Bu işlem oldukça basit ve herkes tarafından kullanılan bir yöntemdir. Ancak sitenin yapımcısı hakkında bilgi sahibi olmadığımız için, kendi kullandığınız hesap ile giriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu sebeple sahte bir hesap açabilir, açtığınız sahte hesap ile siteye giriş yapabilirsiniz. Sahte hesap bile kullansanız, kullanıcı adını yazarak sorgulama yapacağınız için gizli profili görebilirsiniz.

DİKKAT!  Ücretsiz Ortak ATM Nedir? Nasıl Kullanılır?

Instagram Gizlilik Hesap Görme 2023

Üstte bahsettiğimiz yöntemi kullanaran Instagram’da kişiyi takip etmeden gizli profil bile olsa fotoğraflarını görebilirsiniz. Bu yöntem herkes tarafından bilinmeyen, en güvenilir yöntem olarak kabul ediliyor. Siz de hemen sahte bir hesap açarak siteye giriş yapabilir, giriş yaptıktan hemen sonra görmek istediğiniz tüm gizli profillere bakabilirsiniz. Eğer 24 saat içinde hikaye attıysa, hikayeleri de aynı şekilde buradan görebilirsiniz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulaması: Ghostegro!

Ghosty nasıl kullanılır?

En popüler Instagram gizli hesap görme uygulamalarından birisi Ghostegro’dur. Şimdilik sadece Android platformunda bulunan uygulama, pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Toplamda değerlendirmesine bakacak olursak yaklaşık 4 bin kişiden ortalama 4 yıldız puan almıştır.

Ghostegro ile yapabilecekleriniz şunlardır;

 • Gizli ve kapalı instagram profillerini görebilirsiniz,
 • Birini takip etmeden hikayelerini izleyebilirsiniz,
 • Kişinin profiline gizli de olsa girebilir, hikaye izleyebilirsiniz.
 • (Kapalı hesapları görebilmek için kişinin uygulamaya giriş yapmış olması gerekir.)

Lili App ile Instagram Gizlilik Hesap Görme APK

LiLi app, mobil mağazalarda mevcut değil. Ancak resmi internet sitesi üzerinden cep telefonunuza APK indirip kullanabiliyorsunuz. Bu sebeple de sadece Android tabanlı cihazlarda çalışıyor. Eğer Android bir telefonunuz varsa Lili App sitesine giriş yaparak Instagram’da gizli olan hesapları görebilirsiniz. Uygulamada herhangi bir ücretlendirme söz konusu olmadığından tamamen ücretsizdir.

LiLi App Uygulaması ile görüntüleyebilirsiniz: https://lili-app.com/

Scout.org ile Instagram Gizli Hesap Görme iOS

Scout.org da ücretsiz olarak hem web, hem android, hem de iOS cihazlar için hizmet veriyor. Gizli olan, profillerini kapatmış olan Instagram hesaplarını rahatlıkla görebiliyor ve hikayelerini de izleyebiliyorsunuz. Sisteme bir Instagram hesabı ile giriş yapmanız gerekiyor. Kendi hesabınızı vermek istemiyorsanız, dilerseniz fake hesap açarak da işlem yapabilir ve hikaye izleyebilirsiniz.

Instagram gizli hesap görme uygulaması Scout özellikleri şunlardır;

 • Kapalı – açık tüm instagram hesaplarını görebilirsiniz
 • Kişinin fotoğraf beğenilerini görebilirsiniz
 • Profili kapalı olsa bile yorumlarına bakabilirsiniz
 • Fotoğraflarını telefon ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz (Full HD)

Instagram takip etmeden profili görme: Secretle!

Takip etmeden profili Görme yöntemlerinden birisi de Secretle. Bu internet sitesi de tıpkı diğerleri gibi, kapalı profilleri görmenize yarıyor. Bir profil gizlenmiş olsa bile, hesabınıza giriş yaparak onun tüm içeriğini sorunsuz olarak görebiliyorsunuz. Eğer görüntülemede problem yaşıyorsanız, yeni veya fake bir hesapla giriş yaparak tekrar deneyebilirsiniz. Test edildi ve sorunsuz çalışıyor.

Peki instagram gizli profilleri görmek mümkün mü?

Postegro ile Instagram Gizli Hesap Görme

Postegro da sorunsuz çalışan instagram gizli hesap görme sitelerinden biri. Yine diğer çalışma mantıkları ile aynı. Bir kişinin gizli hesabını, hikayelerini ya da attığı fotoğrafları görmek istiyorsanız, postegro kullanabilirsiniz. Bu uygulama da çok popüler olup, gizli instagram hesaplarına bakma yöntemleri arandığında en çok karşımıza çıkan ve en çok kullanılan uygulamalardan biri.

DİKKAT!  e Devlet Giriş – e Devlet Kapısı Giriş Yap Turkiye.gov.tr

Instagram Gizli Hikaye İzleme

Gizli Instagram nasıl olur?

Yine aynı şekilde üstte verdiğimiz siteden kişinin hikayelerini izleyebilirsiniz. Bu sitede tıpkı Instagram’da olduğu gibi kişinin profil fotoğrafına basarak profiline girebilir, eğer hikaye paylaşmışsa da bunları izleyebilirsiniz. İzleyeceğiniz hikayelerde isminizin görünme ihtimali yoktur. Yine de içim rahat etsin diyorsanız rastgele isimli bir Instagram hesabı açarak güvenilir bir şekilde gizli profil hikaye izleme yapabilirsiniz.

 • https://bestwhozi.com/ internet sitesinden Instagram hesabınız ile giriş yapın,
 • Giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümdeki arama bölümüne kullanıcı adını yazın, (gizli profil)
 • Profil geldikten sonra kişinin fotoğrafına basarak hikaye atıp atmadığına bakabilirsiniz!

Eğer kişinin fotoğrafına bastığınız halde hikaye göremiyorsanız, kişi hikaye atmamış olabilir. İnternet sitesi aynı Instagram gibi son 24 saat içinde atılan hikayeleri takip edebiliyor.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Nereden Yapılır?

Instagram gizlilik koşulları gereği 3. taraf uygulamalarını kullanmak yasak. Yani güncel olarak kullandığınız, ailenizi takip ettiğiniz ya da birçok takipçiniz olan hesap ile bu tarz uygulamalar kullanmamalısınız. Bu tarz bir uygulamayı kullandığınız Instagram tarafından tespit edilirse, hesabınız kısıtlanabilir. Tamamen kapatılmasa da, ilk kullanımda takip engeli, yorum engeli veya beğeni engeli gibi birçok yaptırım uygulanabilir.

Instagram’da Kapalı Profillere Bakma Yöntemi 2023

Instagram’da telefonunuza indirebileceğiniz, gizli hesapları açma işine yarayan 2 adet mobil uygulama bulunuyor. Bunlardan biri Pingru, bir diğeri ise LiLi isimli mobil uygulamalar. Her ikisi de Google Play Store mağazasında mevcut. Üstteki yöntem işinize yaramadı, ya da telefondan erişim sağlayamadıysanız uygulama mağazasından gizli hesap görme uygulamasını indirerek de işlem yapabilirsiniz.

Instagram da kapalı hesapları görme yöntemi ve mobil uygulamalar;

 • Pingru,
 • LiLi Uygulaması.
 • Instagram Gizli Profile Bakma Uygulaması
 • Twitter gizli hesap görme!!!

Bu iki uygulamayı kullanarak da bir kişinin gizli olan profilini açabilirsiniz. Üstelik karşı tarafın da bundan haberi olmaz. Yine bu iki uygulamayı da indirip Instagram hesabınız ile giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra görmek istediğiniz profil hangisiyse kullanıcı adını yazmalı ve gizli olan hesabını açmalısınız. Uygulamalara güvenmiyorsanız sahte bir hesapla giriş yapmanızı altını çizerek belirtiyoruz!

Instagram Gizli Hesap Görme Karşı Taraf Anlar Mı?

Bu mümkün değildir. Profili gizli olduğu için ve teoride sizin onu takip etmediğiniz için bunu farketmesi imkansızdır. Üstelik hikayesini bile izleseniz, hikayeyi izleyenler bölümünde kullanıcı adınız yazmayacaktır. Yine de bu konuda endişeleniyorsanız dilerseniz sahte bir hesap açarak da hikayelerini izleyebilirsiniz. Ki zaten bu tür güvenilir olmayan uygulamaları kullanırken yeni ve sahte bir hesap açmanızı öneriyoruz.

Instagram gizli hesap görme yöntemi sayesinde siz de stalker olabilirsiniz.:) Üstte paylaştığımız çalışan yöntemler sayesinde siz de harika bir stalker olabilir, herkesin profilini görebilirsiniz.

Gizli Instagram Hesabı Görme Güvenilir Midir?

Bu işlemin %100 güvenilir olduğunu söylemek doğru olmaz. Sosyal medya sitelerinin sürekli olarak söylediği 3. taraf uygulamaları tam da bu oluyor. Yani farklı kişilerin kodlamış olduğu internet sitelerine mevcut hesabınızın şifresi ile giriş yapmak, hesap güvenliğini tehlikeye atabiliyor. Eğer siz de bu durumdan endişeleniyorsanız, sahte bir hesap açarak gizli profillere istediğiniz kadar bakabilirsiniz.

DİKKAT!  Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur? (Hayat Sigortası)

3. taraf mobil uygulamalar, özellikle App Store ya da Google Play Store üzerinde bulunmayan uygulamalar güvenli olmayabilir. Google Play Store’a yüklenmeden önce güvenlik testinden geçiriliyor ve herhangi bir kötü yazılım bulunması halinde onaylanmıyor. Bu sebeple dışarıdan uygulama indirmemeli, cihaza yüklememeli ve asla Instagram & Facebook hesabınız ile giriş yapmamalısınız.

Postegro’da karşı tarafa bildirim gider mi?

Postegro ile Instagram gizli hesap görme istediğinizde, karşı tarafa kesinlikle bildirim gitmeyecektir. Ancak Postegro için bir instagram hesabı ile giriş yaptığınız için, karşı tarafa bildirim gitmese de hikaye izlemelerini görebilir. Fake ve sahte bir hesapla giriş yapıp izleme yaparsanız, takip isteğini kabul etme derdi olmadan kim olursa olsun gizli hesaplara bakabilirsiniz.

 • WhatsApp durum sözleri

Instagram gizli hesap görme yöntemi sayesinde neredeyse tüm hesaplar açılır.

Buraya Dikkat

İnternette kapalı Instagram profiline bakmak için bir çok mobil uygulama mevcuttur. Bu mobil uygulamaların çoğu güvenli değildir ve hesap güvenliğini de tehdit etmektedir. Üye hesabınızla giriş yaptıktan sonra kişisel verilerinizi ele geçirebilir, şifrenizi değiştirebilir ve hesabınızı çalabilir. Bu sebeple önünüze gelen her uygulama ile Instagram hesabınıza giriş yapmamalısınız!

Instagram gizli profile bakma uygulamaları hakkında merak ettiklerinizi altta yer alan yorum bölümünden ve soru cevap bölümünden bize sorabilirsiniz. Instagram gizli hesaba bakma tamamen ücretsizdir.

Instagram kapalı profillere nasıl bakılır?

Instagram kapalı profiller, kullanıcıların profillerini sadece onay verdikleri kişilerin görüntüleyebileceği şekilde ayarlayabilecekleri profillerdir. Bu nedenle, kapalı profilleri görüntülemek için kullanıcının onay vermesi gerekmektedir. Aşağıdaki adımları takip ederek Instagram kapalı profillerine bakılabilir:

 1. İlk olarak, Instagram uygulamasını açın ve kapalı profilin kullanıcı adını arayın.
 2. Kullanıcı adını arattıktan sonra, kapalı profilin profil sayfasına gidin.
 3. Kapalı profilin profil sayfasında, “İstek Gönder” seçeneğine tıklayın. Bu seçenek, profil sahibinin onay vermesi halinde profilinizi görebilmesine izin verecektir.
 4. İstek gönderme işlemini tamamladıktan sonra, profil sahibi isteğinizi onaylar veya reddeder. Eğer profil sahibi isteğinizi onaylar, artık kapalı profilin profil sayfasını görüntüleyebileceksiniz.

Eğer profil sahibi isteğinizi reddederse, kapalı profilin profil sayfasını görüntüleyemezsiniz. Ancak, Instagram’da bir kullanıcının profiline erişmek için diğer yöntemler de bulunabilir, ancak bu yöntemler etik olmayabilir ve hukuka uygun olmayabilir. Bu nedenle, kullanıcının onayı olmadan bir kullanıcının profiline erişmeye çalışmak doğru bir yöntem değildir. Instagram gizli hesap görme ve gizlilik hesap görme yöntemleri.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet