Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.159,73 0,36%
Çeyrek Altın 1.935,00 0,62%
Bitcoin 443030 -1.17697%
Ethereum 31055 -1.28963%
Yarım Altın 3.870,00 0,60%
Tam Altın 7.691,64 -0,74%
İmplant Nasıl Yapılır? Fiyatı Ne Kadar?

İmplant Nasıl Yapılır? Fiyatı Ne Kadar?

ABONE OL
13 Şubat 2021, 02:38:55

Diş estetiğinde önemli bir yere sahip olan Implant, dişlerde zamanla farklı etkenlerden dolayı oluşan eksiklikler ya da dişin işlevini kaybetmesi sonucu diş kökü görevine sahip vidalardır. Diş kayıplarının yaşanması hayatı olumsuz etkilese de Implant tedavisi ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.

İmplant Nasıl Yapılır?

Diş Implant tedavisinde kaybedilen dişlerin bulunduğu kemik içerisine yuva açılır. Bu yuvanın, tüm diş eti hastalıklarından arındırılmış bölüme yapılması gerekir. Diş kökü oluşturmak adına vidalar yuvaya yerleştirilir. Lokal anestezi ile yapılan ve diş çekimi yapıldığı hissi veren bir cerrahi müdahaledir. Bazı durumlarda genel anestezi de yapılabilir.

İmplant Markaları ve İmplant Fiyatları

Kullanımı oldukça kaliteli olan belirli implant markası bulunmaktadır.

Bunlar;

  • Zimmer implant diş
  • Implant direct
  • Dti Implant
  • Medentika Implant
  • Straumann Implant
  • Nobel Biocare
  • Bredent Implant
  • Dentsply Sirona

Bu Implant markaları ile yapılan implant fiyatları farklılık gösterebilir. Implant uygulamalarında öncelikle kaliteyi ön planda tutan diş sağlığı merkezi, alanında uzman hekimler tarafından yapılan başarılı Implant tedavisini sizlere sunuyor.

Tek Diş İmplantı Fiyatları

Bazı durumlarda diş kayıpları çoklu ya da tek olabilir. Farklı nedenlerden kaynaklı olarak tek dişinizi kaybetmeniz durumunda kısa sürede bu sorunu çözüyor. Tek diş Implant uygulamasından önce yapılan muayene sonucu yapılacak Implant markası ve tedavisi belirleniyor. En uygun implant diş fiyatları ödeyerek dişlerinize kavuşuyorsunuz. Birinci kalite malzemeler kullanarak dişlerinizde estetiği yakalamanızı sağlıyor.

İmplant Diş Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Implant diş fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için randevu alabilirsiniz. Öncelikle muayene yapılarak dişlerinizde, diş etinizde ve çene bölümünüzde oluşan sorunlar belirleniyor. Uygulanması gereken tedavi sürecini belirliyor, bu süreçte sizlere fiyat hakkında bilgiyi veriyor. Diş yapısı, Implant tedavisi uygulanacak diş sayısı ve tedavi öncesi yapılması gerekenler fiyat politikasında belirleyici unsurlardır.

İmplan Dışı Tedaviler Nelerdir?

Implant dışı tedaviler, öncelikle tedavinin sağlıklı olarak yapılabilmesi adına yapılan Implant tedavisi ön hazırlık sürecidir. Hastanın ağız içi ya da diş eti hastalıkları geçirmesi, enfeksiyon gibi sorunlarda öncelikle Implant dışı tedavi süreci planlanmalıdır. Diş estetiği için Implant tedavisi doğru seçim olacaktır.

implat nasil yapilir fiyati ne kadar

Kaynak : https://www.periodent.net/implant-fiyatlari/

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments