takip et takip et takip et
Erbaa

21 Eylül 2020 - 226 Okunma

İLK DERS ZİLİ BUGÜN ÇALIYOR

Abone Ol

ÖĞRENCİLERE İKRAM

Okullarda yüz yüze eğitim 21 Eylül Pazartesiden (bugün) itibaren başlayacak. Yüz yüze eğitime başlayacak öğrenciler için Tokat Belediyesi ve Erbaa Belediyesi tarafından ikramlar hazırlandı.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu sosyal medya platformu üzerinden yaptığı paylaşımda, “Miniklerimiz için ilk ders zili çalıyor. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un 40 dakikalık teneffüs sözü üzerine, biz de öğrencilerimizin ağzını tatlandırmak için meşhur Üzüm tarhanamızdan ikram etme sözü vermiştik. Üzüm tarhanalarımız hazır.” Dedi.

 81 İLDE 81 OKULA ERBAA YAPRAĞINDAN SARMA

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada, “İlk teneffüs heyecanına bizde 81 ile 81 okula sarmalarımızı göndererek katılma taahhüdünde bulunmuştuk. Hazırlıklarımızı tamamladık. Söz verdiğimiz gibi Erbaa’mızın yeşil yaprağıyla hazırlanmış sarmalarımızı bu okullara gönderip sözümüzü yerine getirmiş olacağız.” İfadelerini kullandı.


" İLK DERS ZİLİ BUGÜN ÇALIYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İLK DERS ZİLİ BUGÜN ÇALIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İLK DERS ZİLİ BUGÜN ÇALIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku