takip et takip et takip et
Artova

19 Eylül 2019 - 376 Okunma

İLÇE YATIRIMLARINDA SON DURUM DEĞERLENDİRMESİ

Vali Dr. Ozan Balcı, Artova, Sulusaray ve Yeşilyurt’ta yapımı devam eden ve tamamlanan devlet yatırımlarını yerinde inceleyerek, bilgiler aldı.

İlçelerde gerçekleşen incelemelere Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, kaymakam ve belediye başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ve kurum amirleri katıldı.

Artova Devlet Hastanesi

Yapımı devam eden Artova Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı ve beraberindeki heyet, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

2019 yılında hizmete girecek hastane ile millete daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunulacağını belirterek, hastanenin şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Artova Toprak Mahsulleri

Artova’da Toprak Mahsulleri Ofisini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, nohut satan çiftçiler ve ofis yetkilileri ile bir süre sohbet etti.

Tarım Tokat projesi ile çiftçinin her zaman destekçisi olacağını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, çiftçinin ve üretimin dostu olduğunu kaydetti. Vali Dr. Ozan Balcı, çalışanlara ve çiftçilere hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Yağcımusa Göleti

Vali Dr. Ozan Balcı, yapım çalışmaları 2020 yılında tamamlanan Yağcımusa Göleti’nde incelemelerde bulundu. 1250 dönüm alanı sulayacak Yağcımusa Göleti’nde yetkililerden bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, bölgedeki tarımsal sulamaya önemli katkı sağlayacak olan projenin çiftçiyi zenginleştireceğini söyledi.

Evlidere, Yağcımusa, Bebekderesi CRS2 Emisyon Yolu

Vali Dr. Ozan Balcı, beraberindeki heyet ile Evlidere, Yağcımusa, Bebekderesi CRS2 emisyon yol çalışmalarını yerinde inceledi. Vatandaşlara kaliteli ulaşım imkanı sağlamak için çalışmaların devam ettiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için yapılan işlerin birinci kalite olmasına dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti.

Karayolu Üst Geçit Çalışmaları

Vali Dr. Ozan Balcı, Artova’da TCDD tarafından yaptırılan karayolu üst geçit çalışmalarını yerinde inceledi. Vatandaşların can güvenliği için yapılan çalışmayı önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti.

İğdir, Salur ve Tuzla Yol Çalışmaları

Vali Dr. Ozan Balcı, Artova ilçesinde bulunan İğdir, Salur ve Tuzla 1. kat Satih kaplama yol çalışmalarını yerinde inceledi. İlgililerden yol çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, yolun en birinci hizmetlerden olduğunu belirtti. Vali Dr. Ozan Balcı, köylere ulaşımın daha rahat sağlanması ve sorunsuz olması için yol çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Artova’da yatırımları yerinde incelemek üzere ilçeye ziyaret gerçekleştiren Vali Dr. Ozan Balcı, Artova’nın Alpudere Köyünde karşılaştığı vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlara hal hatır sorarak kapısının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti. Ziyaretler esnasında karşılaştığı çocuklara kitap hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı, çocuklara bol bol okumaları ve derslerine çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu.

Alpu Sulama Barajı

19 m 348 bin metreküp su toplayacak, 34 bin dönüm araziyi sulayacak olan kapalı boru basınçlı sulama kanalları bulunan Alpu sulama barajında incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, “çiftçilerimiz daha çok zenginleşecek, üretim artacak.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Artova YİBO’da İncelemede Bulundu

Artova Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Lojmanlarında incelemelerde bulunan Vali  Dr. Ozan Balcı, atıl durumda olan lojmanlarla ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

Çat Spor Salonu

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat merkeze bağlı Çat Kasabasında da incelemelerde bulundu. Yapımı devam eden Çat Spor Salonunu gezen Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ta Dünya şampiyonu güreşçilerin yetiştiğini ifade ederek, güreşin memleketi Tokat’ta güreşe ve güreşçilere her zaman her konuda destek verileceğini belirtti.

Ormandibi’nde vatandaşlarla buluşma

İncelemelerine Almus ilçesinde devam eden Vali Dr. Ozan Balcı, ilk önce Almus Ormandibi Köyünü ziyaret etti. Ziyaretinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Ziyaretinde çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Dr. Ozan Balcı, kitap hediye ettiği çocuklara günde en az bir saat kitap okumalarını ve  derslerine sıkı çalışmaları tavsiyesi etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Çat-Ormandibi yol güzergahında aracından inerek hayvanlarını otlatan vatandaşlarla ve yolda bulunan çocuklarla bir süre sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, kitap hediye ettiği çocuklara her gün düzenli olarak kitap okumalarını söyledi.

Dünya Şampiyonu Soner Demirtaş’ın Babasına Ziyaret

Dünya Şampiyonu Tokatlı güreşçimiz Soner Demirtaş’ın babası Bekir Demirtaş ile Çat kasabasında görüşerek bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, sporcumuz Soner Demirtaş’ın başarılarından dolayı babası Bekir Demirtaş’ı tebrik etti.

Çilehane-İsmaliye Yolu Önümüzdeki Yıl Yapılacak

Çilehane-İsmailiye arası 8 km’lik yolda incelemelerde bulunan Vali  Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarımızın derdini dert edindiğini belirterek, yolun önümüzdeki yıl yapılacağını belirtti.

Akarçay Sulaması Çiftçi ve Üreticiye Katkı Sağlayacak

Vali Dr. Ozan Balcı, Akarçay sulaması ile ilgili yetkililerden bilgiler aldı. Vali Dr. Ozan Balcı,  ekonomiye değer katan, çiftçinin ve üreticinin zenginleşmesine katkı sağlayan projeleri önemsediğini belirtti.

Çilehane Dere Islahı Çalışmasını

Çilehane dere ıslahını yerinde inceleyerek, DSİ Müdürü Ali Çetinkaya’dan bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, insanların can ve mal güvenliğini sağlayacak çalışmalara önem verdiğini belirterek vatandaşın güvenliği ve huzuru için çalışmalara devam edileceğini kaydetti.


" İLÇE YATIRIMLARINDA SON DURUM DEĞERLENDİRMESİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İLÇE YATIRIMLARINDA SON DURUM DEĞERLENDİRMESİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İLÇE YATIRIMLARINDA SON DURUM DEĞERLENDİRMESİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku