takip et takip et takip et
Gündem

16 Eylül 2020 - 346 Okunma

İLÇE MÜFTÜLERİ İLE TOPLANTI

Abone Ol

Tokat İl Müftüsü Abdullah Pamuklu başkanlığında ilçe müftüleri toplantısı yapıldı.

Tokat İl Müftüsü Abdullah Pamuklu ve ilçe müftülerinin katılımıyla İl müftülüğü ve ilçe müftülükleri arasında koordineyi sağlamak,  hizmette verimliliği artırmak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla Turhal İlçe Müftülüğünde toplantı gerçekleştirildi.

Merkez Camii Müezzin-Kayyımı İlhan Yücel’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantı, İlçe Müftüsü Mustafa Akdağ’ın yaptığı açış konuşmasının ardından,  Turhal ilçe Müftülüğünün 2019 -2020 yılı faaliyetlerinin gösterildiği sunum ile devam etti. Daha sonra İl müftüsü Abdullah Pamuklu başkanlığında, gündeme dair konuların görüşüldüğü toplantı gerçekleşti. Toplantı İlçe Müftüsü Mustafa Akdağ tarafından İl Müftüsü Abdullah Pamuklu’ya çiçek takdimi ile sona erdi.

Toplantı sonrası il Müftüsü Pamuklu ilçede inşaatı tamamlanan Akşemseddin Camiinde incelemelerde bulundu.


" İLÇE MÜFTÜLERİ İLE TOPLANTI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İLÇE MÜFTÜLERİ İLE TOPLANTI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İLÇE MÜFTÜLERİ İLE TOPLANTI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku