takip et takip et takip et
Gündem

14 Aralık 2019 - 230 Okunma

İLAHİYAT FAKÜLTESİNDEN KONSER

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından Hanımlar Korosu “Gül-Efza” Tasavvuf Musikisi Konseri düzenlendi.

26 Haziran Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen konsere TOGÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Türkben, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu Tokat İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, akademisyenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti sonrasında İlahiyat Fakültesi Öğr. Gör. Duygu Turan yönetiminde İlahiyat Fakültesi ve Devlet Konservatuvarı akademisyen ve öğrencileri Hanımlar Korosu “Gül-Efza” Tasavvuf Musikisi, tasavvuf musikisinin güzel eserlerini seslendirerek dinleyicilerden büyük beğeni aldı.

 

Öğr. Gör. Duygu Turan, “Çok kısa bir zamanda koromuzu kurduk. Gerek sazende deki hocalarımız ve öğrenci arkadaşlarımız gerekse korodaki arkadaşlarımız büyük fedakârlıklar gösterdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Konserlerimiz ilerleyen zamanlarda devam edecek.” dedi.

Konser sonrasında Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Yaşar Türkben, Tokat İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, konserde emeği geçenlere teşekkür belgesi takdim etti.


" İLAHİYAT FAKÜLTESİNDEN KONSER konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İLAHİYAT FAKÜLTESİNDEN KONSER ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İLAHİYAT FAKÜLTESİNDEN KONSER ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku