takip et takip et takip et
Gündem

8 Ağustos 2020 - 283 Okunma

İL GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Abone Ol

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Covid -19 salgını ve kontrollü sosyal hayat döneminde kolluk kuvvetleri ile yürütülecek olan çalışmalar, ilin genel güvenlik ve asayişi ile ilgili konular değerlendirilerek kapsamlı bir şekilde  ele alındı.

Covid-19 ile mücadele kapsamında 81 İlde eş zamanlı olarak “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuyla kontrollü sosyal hayat döneminde güvenlik kuvvetleriyle beraber çok önemli çalışmalar yürütüldüğünü kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşların can ve mal esenliğinin sağlanması, huzurlu bir ortamda hayatlarını sürdürebilmesi amacıyla çalışmaların kurumlarımızca hassas bir şekilde yürütüldüğünü dile getirdi.

Vali Dr. Ozan Balcı sözlerini şöyle tamamladı:  “Vatandaşlarımız devletimizin gerçek sahibi, baş tacımız. Vatandaşlarımız kolluk kuvvetlerimize güven duyuyorlar. Tokat’ta kolluk kuvvetlerimiz tarafından çok güzel çalışmalar yürütülüyor. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan,  videokonferans yolu ile Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı P. Albay Ayhan Ocak, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay ile ilçe kaymakamları katıldı.


" İL GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İL GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İL GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku