takip et takip et takip et
Gündem

16 Ekim 2019 - 19:02:40 - 32 Okunma

İl Genel Meclisi olağanüstü toplanacak: GÜNDEM BARIŞ PINARI HAREKATI

Tokat İl Özel İdaresi olağanüstü meclis toplantısında Barış Pınarı Harekatının Tokat İl Genel Meclisince desteklenmesi görüşülecek.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye Milli Ordusu ile Suriye’nin kuzeyinde terör örgütleri YPG/PKK ve DEAŞ’a karşı yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı devam ediyor. Harekata destekler sürerken Tokat İl Genel Meclisi de Barış Pınarı Harekatıyla olağanüstü toplanacak.

Tokat İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi 2019 yılı Ekim ayı olağanüstü toplantısı cuma günü İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapılacak.

Tokat Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre Barış Pınarı Harekatının Tokat İl Genel Meclisince desteklenmesinin görüşüleceği toplantının gündem maddesi, “Fırat’ın doğusunda terör örgütleri PKK/PYD/YPG ve DEAŞ’ın varlığını sonlandırmak, hudutlarımızın ve halkımızın güvenliğini sağlamak, bir barış koridoru tesis ederek Suriyeli kardeşlerimizin biran ince kendi topraklarına, evlerine dönüşlerini sağlamak üzere başlatılan Barış Harekatının, ülkemizin içerisinde bulunduğu olağanüstü durumdan dolayı Tokat İl Genel Meclisince desteklenmesi konusunun görüşülmesi ve karara bağlanması.” olarak açıklandı.


" İl Genel Meclisi olağanüstü toplanacak: GÜNDEM BARIŞ PINARI HAREKATI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İl Genel Meclisi olağanüstü toplanacak: GÜNDEM BARIŞ PINARI HAREKATI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İl Genel Meclisi olağanüstü toplanacak: GÜNDEM BARIŞ PINARI HAREKATI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku