takip et takip et takip et
Gündem

2 Aralık 2019 - 745 Okunma

İKİ TOKATLI BULUŞTU

Abone Ol

Ampute A Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak Gazeteci Hakan Erdem’i ziyaret etti.

Ampute A Milli Takım Teknik Direktörü Tokatlı Gazi Osman Çakmak Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Değer Dergisi Editörü Hakan Erdem’e ziyaret etti.

İki Tokatlının buluşmasında Kültür ve Yaşam dergisi olan Değer dergisinin Aralık sayısı için röportaj yapıldı.

Osman Çakmak, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Tokatlı hemşehrim Gazeteci Hakan Erdem’i ziyaret ederek  güzel bir röportaj yaptık. Hemşehrime çalışma hayatımda başarılar diliyor, bütün Tokatlılara selam gönderiyorum.” dedi.

Röportaj sonunda Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Namık Kemal Varol’a da ziyarette bulunan Osman Çakmak’a Genel Müdür Yardımcısı Namık Kemal Varol plaket takdiminde bulundu.

ÇAKMAK’IN ACI GÜNÜ:

BABASI ÖMER ÇETİN VEFA ETTİ

Ampute A Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak dün de bir acı haber aldı. Tokat Devlet Hastanesinde tedavi altında tutulmakta olan babası Ömer Çakmak hakkın rahmetine kavuştu. Merhum Ömer Çakmak’ın cenazesi bugün Zile ilçemizde toprağa verilecek. Çakmak Ailesine başsağlığı dileriz.


" İKİ TOKATLI BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İKİ TOKATLI BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İKİ TOKATLI BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku