takip et takip et takip et
Gündem

14 Ekim 2019 - 96 Okunma

“HUKUK MUHAKEMELERİ KANUNU” KONULU SEMİNER

Abone Ol

Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezince Meslek İçi Eğitim Seminerleri kapsamında "Hukuk Muhakemeleri Kanunu" konulu seminer düzenlendi.

Cumartesi günü Tokat Grand Alin Otelde yapılan TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Avukat Refik Moral’ın seminer sorumlusu olarak katıldığı seminerde Dr. Eğitmen Abdurrahman Kavasoğlu tarafından sunum yapıldı.

Merkez ve ilçelerde görev yapan avukatların yanı sıra Samsun Ticaret Mahkemesi Başkanı Mehmet Ali Aykun’ unda katıldığı seminer sonunda, Tokat Baro Başkanı Avukat Melih Yardımcı TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Avukat Refik Moral ve Dr. Eğitmen Abdurrahman Kavasoğlu’na plaket takdim ederek, katılımından ve yaptığı sunumlardan dolayı teşekkürlerini iletti.


" “HUKUK MUHAKEMELERİ KANUNU” KONULU SEMİNER konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “HUKUK MUHAKEMELERİ KANUNU” KONULU SEMİNER ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “HUKUK MUHAKEMELERİ KANUNU” KONULU SEMİNER ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku