takip et takip et takip et
Belediye

26 Mart 2019 - 192 Okunma

HIZIR LOJİSTİK DESTEK VE ACİL MÜDAHALE ARACI HİZMETTE

Abone Ol

Tokat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlanan Hızır Lojistik Destek ve Acil Müdahale aracı hizmet vermeye başladı.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun talimatları doğrultusunda içinde her türlü temizlik ekipmanlarının bulunduğu özel donatılmış araç hazırlandı ve 7/24 Tokat’a hizmet için faaliyetine başladı.

Göreve geldiği günden itibaren “Temiz Şehir Tokat” sloganıyla çalışmalarına başlayan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Hızır Lojistik Destek ve Acil Müdahale aracının şehre hayırlı olması temennisinde bulundu.

Hızır Lojistik Destek ve Acil Müdahale aracı içerisinde; 220 volt elektrik, kompresör, elektrik kaynağı, tüm anahtar takımları, temizlik ekiplerimizin kullandıkları elbiseden çalı süpürgesine kadar tüm alet, ekipman ve sarf malzemeleri yer alıyor.

Hızır Lojistik Destek ve Acil Müdahale aracı ile yolda kalan araçlara müdahale, konteynır tamiratı, durak ve duvarlara yazılan yazıların silinmesi, çöp sepeti ve çöp kovası montajı ve mitingler öncesi sökülmesi, konteynırların boyanması, yakılan konteynırlara söndürücülerle müdahale etme, trafik kazalarında sesli ve görsel olarak personelin güvenliğinin sağlanması ve acil durumlarda 12 dakika içerisinde çöp taksi ve diğer kontrol araçlarımızla olay yerine intikal etmesi amaçlanıyor.

 


" HIZIR LOJİSTİK DESTEK VE ACİL MÜDAHALE ARACI HİZMETTE konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere HIZIR LOJİSTİK DESTEK VE ACİL MÜDAHALE ARACI HİZMETTE ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda HIZIR LOJİSTİK DESTEK VE ACİL MÜDAHALE ARACI HİZMETTE ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat