takip et takip et takip et
Gündem

20 Haziran 2019 - 79 Okunma

HEM KODLUYORLAR HEM OYNUYORLAR

Abone Ol

Kodlama(Ma)nisa /Benim Fikrim Benim Teknolojim Proje Yarışması kapsamında Gaziosmanpaşa Ortaokulu Bilişim Teknolojisi öğretmenleri Salih Sarı ve Hakan Karaduman Sevgi Yolu adlı projeleri ile Türkiye 3'üncüsü oldu.
    Ekibe desteğini başından beri esirgemeyen okul müdürü İsa Çabuk "Dijital ortamın çocuklarımızı evlere hapsettiği günümüzde böylesi çalışmalarla hem yazılım ve kodlama bilgisinin örgencilere aşılanması hem de ilgi duyan çocuklarımıza faydalı olunması açısından önemlidir. Okulumuzun yıl boyu kazandığı başarılara bir yenisi daha eklendi. Mutluyuz gururluyuz. Büyük bir aile olan Gaziosmanpaşa Ortaokulu sadece il içinde değil ulusal platformlarda da Tokat'ımızı layıkıyla  temsil etmeye devam edecektir." dedi.
 


" HEM KODLUYORLAR HEM OYNUYORLAR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere HEM KODLUYORLAR HEM OYNUYORLAR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda HEM KODLUYORLAR HEM OYNUYORLAR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku