takip et takip et takip et
Gündem

29 Eylül 2010 - 16 Okunma

HALK OZANI NEŞET ERTAŞ ÜNİVERSİTEDE ANILDI

Abone Ol

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğretim görevlileri, Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi öğrencileri tarafından ünlü halk Ozanı Neşet Ertaş’ın vefatı dolayısıyla anma konseri düzenlendi.


Taşlıçiftlik Yerleşkesi Konferans Salonu’nda düzenlenen konsere Vali Mustafa Taşkesen, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gültekin, Adalet Komisyonu Başkanı Ercan Adalı, Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin, İl Emniyet Müdürü Osman Balcı, Rektör yardımcıları, dekanlar, öğretim üyeleri, idari personel, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


Üstad Neşet Ertaş’ın 15 eserinin seslendirildiği konser sonrasında Vali Mustafa Taşkesen saz ekibine birer teşekkür belgesi takdim etti.


" HALK OZANI NEŞET ERTAŞ ÜNİVERSİTEDE ANILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere HALK OZANI NEŞET ERTAŞ ÜNİVERSİTEDE ANILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda HALK OZANI NEŞET ERTAŞ ÜNİVERSİTEDE ANILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku